Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évad utolsó...

Vámpírnaplók 3. évad utolsó rész. Caroline meg fogja tudni h Tylor nem is halt meg? És miért csinálta ezt Tyler? Ja és a fiúk akkor nem is Klaustól származnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 10:18
 1/5 marin válasza:

Tyler lelke meghalt, mert Bonnie boszorkányság segítségével kicserélte Tyler és Klaus lelkét, így Tyler testében Klaus lelke van. Így Bonnie megmentette Klaus életét, akitől származtak a Salvatore fiúk, Tyler (aki Klaus testében meghalt), Caroline és Bonnie anyja. Azért tette ezt Bonnie, mert meg akarta menteni az édesanyját és a barátait. Tyler nem tudott a lélekcseréről, Bonnie intézett mindent.

Röviden: Tyler meghalt, Klaus él, Alaric meghalt, Elena vámpír.

2012. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,tehát tyler nem tudott róla...szegény caroline...és akk ezért nem haltak meg a fiúk...köszi
2012. máj. 13. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Tyler nem halhatott meg, hanem csak testet cserélt Klausszal, nem?
2012. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fúú, de komplikált! De amikor leállították Klausz szívét, akkor már testet cseréĺtek? De nem értem, hogy akkor Bonnie a koporsóban fekvő Klausznak miért mondta, hogy mennyire utálja őt, ha az Tyler volt?
2012. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 marin válasza:
Amikor Damon elhívta Bonniet a raktárba, ott Bonnie kért egy kis időt, hogy kettesben lehessen Klausszal, szerintem ekkor végezte el a lélek-cserét. Azért, mert ha Klaus meghal, meghalt volna Bonnie anyja is....
2012. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!