Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nanához hasonló animet tudtok?

Nanához hasonló animet tudtok?

Figyelt kérdés
Lerhatatlan anime volt a Nana.És nagyon várom a folytatását.De addig is keresek egy hozzá hasonló animét,ami szintúgy az élet nehézségeit tárja fel,az igaz szerelemről és érzésekről szól.Van még ilyen anime egyáltalán?Ilyen hihetetlenül mélyen megfogó anime?Tudnátok ajánlani?

2012. jún. 10. 00:48
 1/9 timi1999 ***** válasza:
50%

Vampire knight

Paradise Kiss

Reomeo x Juliet

Méz és lóhere

2012. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Inu x Boku
2012. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Kaichou wa maid-sama

Guilty Crown

(remélem nem baj ha feliratos)

2012. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anohara, Angel beats!
2012. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:D
2012. jún. 14. 23:23
 6/9 anonim válasza:

bocs, én nem tudom, te meddig nézted a nanát, de ha láttad már azt a részt, amiben a hachi gyereke is benne van, akkor nem lesz folytatás. csak mondom, h ne várd...

amúgy


méz és lóhere

hana yori dango

2012. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A vampire knight és a Nana egyáltalán nem hasonlítanak ....már bocsi
2012. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem lett eldöntve, hogy lesz-e folytatása a Nanának. Állítólag akkor lesz 2. évad, ha a mangát befejezik. De most a manga is áll, úgyhogy ezt még nem lehet tudni.
2012. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a Nana második évadát már nem adják ki. (5-évre rá válaszolok xddd) Már a manga összes részét el olvastam, és hát ha ennyi ideje hírét nem hallottam annak hogy folytatják , nem fogják sajnos. :/ de animét viszont tudok ajánlani. Kimi no nawa,Kotonawa miha.
2017. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!