Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Mentalista c....

Mi lesz a Mentalista c. sorozat végén?

Figyelt kérdés
Elkapja Red Johnt, vagy ő kapja el Patricket?

2012. jún. 12. 22:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
Látom te is most nézted a 3 ik évadot :D annyi fix hogy nem Red jonht ölte meg :S
2012. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja, gondoltam, de ritkán látni, hogy ennyire kizökken Patrick a szokásos "mentalistás" logikus és precíz magabiztos gondolkodásból. Most kifejezetten félt, és hogy csak úgy bedől egy embernek, mert azt állítja, hogy ő az + kitalál mellé egy hülye sztorit és lelövi... Máskor szerintem nagyobb dolgokat meg milyen könnyen kezel
2012. jún. 12. 22:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy nem Red John-t ölte meg.

(Én már láttam a teljes 4. évadot is.)

2012. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És annak mi lesz a vége?
2012. jún. 12. 22:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Az évadzáróban megint nagyon közel kerülnek ahhoz, hogy elkapják Red John-t, de újra kicsúszik a kezük közül. És valószínűleg egy darabig még így lesz. Csak annyi derül ki, hogy egy újabb beépített embere van az FBI-nál.
2012. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A leges leges legvégén kiderül, hogy a skizofrén Patrick maga Red John, önmagán kívül öl, olyankor Patrick nem tudja kontrollálni a történteket. Ezért tudja Patrick olyan jól, hogy melyik gyilkosság Red John műve, és melyik utánzat. Ezért kellett meghalnia pl. Bosconak és csapatának, mert rájöttek az igazságra, és amikor lehallgatta őket, megtudta hogy tudják.
2012. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Fú hát az nagyon durva, ha tényleg így van, de végülis miért ne?
2012. jún. 16. 14:44
 8/17 A kérdező kommentje:
De akkor minek csinálnak még részeket, ha kiderült ki ő?
2012. jún. 16. 14:45
 9/17 anonim válasza:
Azért mert ez nincs benne a sorozatban, nem tudom hogy a válaszoló ezt olvasta vagy csak viccből írta, de szerintem még az írok sem tudják mi lesz a vége és hogy ki rj, bár sok videó és írás van arról hogy a nézők kit gondolnak rjnak.
2012. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
hulyeseget irt nem lehet patrick red john mert talalkoztak a 2.evad vegen szemelyesen es a lehalgatassal kapcsolatban boscow reg megtalalta a poloskat (amit Patrick tett az asztalara) es csak azutan oltek meg boscowot abbol a celbol h ujra Patricke lehgyen az ugy.JA ES MEG FORGATJAK JELENLEG IS A SOROZATOT UGYHOGY NEM LEHET TUDNI MI LESZ A VEGE,DE SZERINTEM vagy red john vagy patrick, esetleg mindketto meghal
2012. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!