Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van nekem néhány 3D filmem....

Van nekem néhány 3D filmem. Pl:Avatar, Végsö állomás 5, Transformers 3 meg ilyesmik. Nekem ezek a filmek össze vannak süritve divxbe. Ha össze van süritve a film a 3d az megmarad vagy csak ha dvd formátumú?

Figyelt kérdés
Akarnák venni egy 3D Led tv és ezért kérdezem.

2012. jún. 25. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

DVD formátumban soha nem terjedt el a 3D. Erre a Blu-Ray-t találák ki.


Nem valószínű hogy neked a DivX filmjeid 3D-s formátumúak lennének. Nem elég hogy ezek a filmek 3D-ben is mentek a moziban, attól 2D-ben is kiadták őket. Így valószínűleg neked erről készült kópiád otthonra mivel eddig nem volt a 3D-re szükséged TV hiányában.


Az újabb 3D Led Tv-k többsége képes a 2D-s videó anyagot egyfajta kamu 3D-ben megjeleníteni de ez nem lesz az igazi.


Összegezve: be lehet sűríteni a 3D-t, bár erre nem igazán a Divx formátumot használják hanem minimum az MKV-t.

2012. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget!Ezt nem tudtam,hogy Blu-Ray en van csak 3d.Én eddig azt hittem,hogy ami film megjelent 3d be az dvd is leszz.
2012. jún. 25. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan filmeket keress, amik mellé oda van írva, hogy SBS ( side by side)

Az ilyen filmek egyébként általában MKV (matroska) formátumban vannak fenn a neten.

2012. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!