Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ideglelés Csernobilban...

Az Ideglelés Csernobilban című filmet a Cinema City Szegedben feliratosan vagy szinkronosan adják? Beengednének engem és a haveromat (én 12, ő 11)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 20:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
feliratosan, es nem engednek be titeket
2012. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát egyedül egészen biztosan nem engednek be titeket :/ vigyetek magatokkal egy felnőttet vagy egy idősebb ismerősötöket és úgy be fognak (amúgy 16-os a film) és nem tudom hogy hogy adják mert nem szegedi vagyok :D
2012. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felireatos volt és beengedtek :)
2012. jún. 27. 11:49
 4/11 anonim válasza:
100%
nektek még nem inkább a Madagaszkárt kellene megnéznetek?
2012. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

felnőttek is nézhetik a madagaszkárt,jó az :)

amúgy tényleg nem értem,mit akarnak ezek 12 évesen tényleg,biztosan azthitték,hogy ez valami hűdedurva horrorfilm.a vomit gore-t nézegessétek,aztán legyetek nagyfiúk!

2012. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki 12 évesen kíváncsi egy horrorra, akkor máris keménykedik? Így gondoljátok?

Akkor ki is az éretlen gondolkodású?

2012. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te,barátom.
2012. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem ezzel nem húzol fel, mert csak kiröhögni tudlak.

Kis pincsi vagy te még hozzám képest. :) Ez meg is nyilvánult most (...és nem vagyunk barátok.)

2012. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
vicces lenne ha te is egy ilyen kiskölyök lennél!!! :) szerintem senki sem akarja őket cikizni csak nem tiszta hogy miért akarnak ilyen filmeket nézni ennyi idősen!! én sem piszkálni akartam a Madagaszkárral csak szerintem ők azt jobban élveznék!!!! bár ki tudja....
2012. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már rég nem vagyok kiskölyök.

De ilyen idősen én sem csak az animált vackokra voltam kíváncsi. Nem abból lesznek a sorozatgyilkosok, akik tizenévesen megnéznek 1-1 horrort.

2012. júl. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!