Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az " Avatar " (the last...

Az " Avatar " (the last airbender) című mese anime?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha japán lenne akkor anime lenne, de mivel ez amerikai ezért animációs film, ha minden igaz...
2009. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, értem, csak azért gondoltam hogy az ,mert már láttam japánul is,és így akár azok is kitalálhatták volna..=)
2009. júl. 13. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy érdekes kérdés, amcsik rajzolták, de a japán animéből is vannak benne stílusjegyek!
2009. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanúgy vannak benne anime stílusjegyek, mint a Winxben vagy a W.I.T.C.H.ben.

ezeket a meséket azért ilyenre csinálták az alkotoók, hogy meglovagolják az anime-őrület első hullámait.

Koppintás sztem.

2009. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Attól még nem animés valami, mert nagyok benne a szemek. A véznaujjú makinak is nagy szeme van, mégsem japánok találták ki.
2010. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a hamburgerzabálók rajzolták, kínaiak is közreműködtek, de mivel nem japánok csinálták nem anime
2010. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem japán, tehát nem anime.
2010. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a szó jelentését nézzük, akkor anime:D Ha viszont abból a szempontból vizsgáljuk, hogy japán-e, akkor nem az, mivel amerikai rajzfilm és nem japán. Amúgy, szerintem tök mindegy. Nem rég néztem végig az Avatart és nekem nagyon tetszett, jobban tetszett, mint pl a Bleach (hamár az animéket emlehgetjük). Szerintem nem az a lényeg ki csinálja, hanem az hogy jó-e vagy sem amit csinál.
2010. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a Bleach-ben nincs semmi eredeti, egy elcsépelt, elba.szott hype sza.r, 143 részen keresztül megy egyetlen harc, annak is csak az első kardsuhintása. Egy rakat fo.s...
2010. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem anime, mert nem japán.

Totál ameriai ötlet, kóreai rajzfilmstúdiókban készítve.

Én nagy fan vagyok, és már nagyon várom a Korra legendáit is.

Pedig eleinte utáltam hogy James Cameron Avatarjára mindig ezt dobta i a google és a youtube ezért Nicken is mindig elkapcsoltam aztán egyszer ráfanyalodtam h na jó megnézem mi ez a f.o.s. és imádtam!!!


Viszont a filmet nem néztem meg és azt mondják nagy csalódás.

2010. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!