Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A majmok bolygójával kapcsolat...

A majmok bolygójával kapcsolatban készült sorozat is? Ha nem akkor melyik rész lehet ez?

Figyelt kérdés
Még kis koromban láttam a tvben egy majmok bolygója részt, amiben egy ember és egy gorilla egy metroba, vagy egy föld alatti helyre kerültek és a túlélésért félretették nézeteltéréseiket és együtt kijutottak. Valami ilyesmi volt a történet, tudom nem a legpontosabb nem emlékszem sokra.

2012. júl. 17. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az 5. rész.

Az az egyetlen, amiben együtt élnek majmok meg emberek, így szerintem csak az lehet.


Nincs sorozat, csak 5 régi film.

Meg 2 újabb.

2012. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nagyon tévedsz,kedves előző,van sorozat,csak nem jelent meg magyarul: [link]

sőt,még rajzfilm is készült belőle. :)

2012. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 17. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Rendben bocs, életemben nem hallottam erről a sorozatról.


De a jelenet biztos, hogy az egyik filmben van, mert láttam én is. Kizárásos alapon az ötödik jöhet szóba csak.

2012. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem így most a második rész ugrik be...abban volt ilyen alagút féle,de abban nem majmok jutottak ki,csak emberek.Szóval nemtudom melyik lehet :S
2012. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem az egyik filmre emlékszem, mert azokat kb tucatnyiszor láttam és az 5. részt már rongyosra néztem.

Biztos, hogy nem szinkronizálták le a sorozatot? Mert én biztosra veszem most már, hogy azt láttam, mert még egy részből beugrott néhány jelenet. Valami olyasmi, hogy egy sérült csimpánzzal sétál el 2 ember a naplementébe

2012. júl. 17. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

hát én nem találtam arra utaló "nyomokat",hogy leszinkronizálták volna,de aztán lehet,hogy mégis volt akkoriban valami olcsó,gyors szinkron,láttam már ilyet is.De ha így is volt,azt sehol nem találod meg.

Torrenten le lehet szedni,csak az a baj,hogy magyar felirat sincs hozzá :(

(meghát imdb is megjelenítené a magyar cmet,ha le lett volna szinkronizálva szerintem.)


Vagy lehetséges,hogy a 2001-es verzióra gondolsz,bár arra szerintem nem illik a leírásod.

2012. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem :(

A 2001-es verzió sem lehet, mert azt is rongyosra néztem már :) egyszerűbb ha letöltöm a sorozatot és megnézem, hátha az volt az

2012. júl. 18. 11:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit megkockáztatok:nem a 2011-es Majmok bolygója:Lázadás volt az?abban lehetett ilyesmi.
2012. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja,nem bocs,kiskorodban láttad,kkor nem szóltam.
2012. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!