Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A felhők felett 3 méterrel...

A felhők felett 3 méterrel című filmnek lesz 3. része is?

Figyelt kérdés
mert a 2. részt nem láttad de azt hallottam hogy nem jönnek össze... de akkor lesz 3. rész is?? mert én azt várom el hogy össze jöjjön Babi és H :))
2012. júl. 17. 14:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%

A 2. részt kiadták csak még magyar szinkronnal nincs... Babi és H szerintem nem fognak összejönni, mert megnéztem a 2. résznek az előzetesét és ott a végén az van mint csirkével vagy hogy hívják, hogy repül 1et motorral... azt már nem mutatták, hogy H meghalt vagy nem, de sztem igen...

Arra meg erős gyanúm van, hogy nem lesz 3. rész...

2012. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
pedig én reméltem hogy együtt lesznek újra :||
2012. júl. 18. 18:07
 3/49 anonim válasza:
100%
Szerintem lesz. A második rész végén H nem hal meg, de még Babi sem megy férjhez. Muszáj lennie valami lezárásnak majd, mert a második rész végén én még nagyobb bizonytalanságba kerültem Babit és H-t illetően, mint az első résznél... Bízom benne!
2012. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem énis a spanyol verziót, persze semmit nem értettem belőle:S de annyira kiváncsi voltam és a végén nekem is furcsa h H és Babi között nincs ilyen konkrét lezárás vagynemtudom... A másik csajjal végződik, vagyis vele megy valahova meg vele bezsélget boldogan szóval nemtudom:S REMÉLEM h lesz 3. rész! Nagyon várom máár! És én is szeretnék egy boldog véget amiben Babi és H gyütt vannak!:)
2012. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
100%
Én megnéztem a 2. részt magyar felirattal, és biztos vagyok benne, hogy lesz 3. rész, mert így nem lehet lezárni, így olyan semmilyen lenne. Azt is hallottam már egyébként, hogy a 3. részt most forgatják Spanyolországban.
2012. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 ency94 válasza:
100%
kell,hogy legyen 3. része is,mert a 2. rész vége elég lezáratlannak tűnt...egyébként valaki nem tudja,hogy 3gp-be hol lehetne letölteni a filmet? bocsi hogy itt kérdeztem
2012. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
84%
Lesz 3.resz ...meg nem forgatjak de mar keszulodnek..Mert ugye tudjuk ,hogy ez a film egy konyv alapjan jott letre ami nem 1 konyvbol alt hanem 3 reszes kotetbol edig kesz az 1,es a 2 resz !!.Es nemsokara kezdika forgatasat a 3.resznek is. Szerinetm nagyon-semilyen vege vn a 2 resznek.en mar lattam. De anyit bbiztosan tudok hogy LESZ 3.resz .de kb ojan 2013 junius-juliusaban kesz lesz. anyiravarommar:D
2012. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
96%
Szerintem is lesz 3. rész, nagyon várom, az első rész nagyon tetszett, a másodiknak a vége nem annyira, picit összecsapott volt számomra... Veletek ellentétben én H új csajának szorítok, mert elég kiábrándító lenne számomra, ha a harmadik rész azzal kezdődne, hogy szétmennek, és újra feltűnik Babi és már megint nem tudná H hogy mit akar...
2013. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
A masadik resz tenyleg eleg lezaratlan, szerintem is lesz harmadik resz...en utalok abban is ra , hogy harom cd-s,harom reszes, filmet adott Babi apja az anyjanak... :)
2013. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
84%
Szerintem teljesen szépen le van zárva! Olyan mint a valóság! Ott sem azzal fogod leélni az életed akit először megszerettél! Nekem nagyon tetszett a 2. rész is! :)
2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!