Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a régi mesének a...

Mi ennek a régi mesének a címe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Több kutya volt benne,

- Egyik nagy fehér, és piros szalagja volt, rózsaszín orra, és Annabell volt a neve, ha jól emlékszem

- Másik Barna volt, sárga "hullámos" fülekkel, fekete orral, fehér hassal

- Meg volt egy kicsi kutya, aki mindig mondott valami ilyet, hogy "Fanatisztikus vagy Bellám"


Szerintem RTLklub/régi Kölyökklubban ment.

Előre is köszi:-)



2012. júl. 21. 00:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Középső kutyának Hanna volt a neve!!:-) Ez kimaradt!
2012. júl. 21. 00:17
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy másik mesében is Annabell nevű kutya, az a Charlie-s, Minden kutya a Mennybe jut, de ez nem az!! És nem is a Dog City (Kutyavilág)

:)

2012. júl. 22. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a Minden kutya a mennybe jut-ot akartam mondani, de akkor nem az.
2012. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt a magyar címe(ha át volt egyáltalán fordítva, nem emlékszem) de Foofur ami erre ráillik és volt is a kölyökklubban.

[link]

2012. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki gondolkozott rajta! 4-es, igen, ez lesz az!!! Köszii!:D De azért adok egy zöldet a 3-asra is, megpróbálta:D Szóval megy a zöld kéz mindkettőre!!

:)

2012. aug. 12. 13:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Bátyám szerint Slapaj a kutya:) Mindjárt arra is rákeresek:) Megerősítve:D szóval SLAPAJ a magyar címe:D:D:):)
2012. aug. 13. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!