Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rémálom az Elm utcában mi a...

A Rémálom az Elm utcában mi a különbség a régi és a 2010-es változat között?

Figyelt kérdés

Megnéztem az újat, és nekem egyáltalán nem volt ijesztő. A régi is ugyanaz? Meg a film végén nem értem azt, amikor valami olyasmit mond a csaj, hogy: Tudom, hogy csak meg akartál védeni.


Erre a tükörből előjön Freddy és megöli az anyját. Azt nem értem, hogyha megölték akkor hogy tudott megint ölni?



2012. júl. 23. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A régebbi verzió sokkal jobb,hidd el!Egyébként ha az összes régebbit megnézed,akkor érteni fogod,hogy miért jött elő mégis Freddy.Ez olyan "tündérmesés" dolog,mint a rajzfilmekben,mindig kitalálnak valami abszurd indokot,hogy visszatérhessen egy szereplő valamiért.A 2010-es verziónál csak azért rakták bele,mert az eredeti is hasonlóan végződött.

Remélem segíthettem!

2012. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval a régi sokkal jobb!
2012. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A régi messze felülmúlja a 2010-est, az egy pocsék. Aki ismeri a régit, az ne nézze meg az újat!
2012. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó-Hát azért nem olyan vészes.Igaz,hogy eléggé átírták,de szerintem egyszer nézhető.Még mindig jobb,mint amit a Battle Royale könyv alapján csináltak(márha ismered...)

De tény,hogy a régiek jobbak(kivéve a 7.rész)

2012. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
apropó,ismeri valaki a sorozatot?igen,készült belőle az is,engem is meglepett: [link]
2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A régi verzió többrészes?
2012. júl. 24. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek te is utánakereshettél volna.Igen,többrészes,bővebben itt olvashatsz róla:

[link]

a "régi" verzióból 7 rész van,van egy crossover film(Freddy vs Jason),és azonkívül egy tv-sorozat is volt,44 részes.Meg ugye persze a 2010-es verzió.

2012. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!