Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szerelem diadalában Leonela...

A szerelem diadalában Leonela tényleg szereti Juan Miguelt, vagy csak arra használja hogy bosszút álljon Osvaldón? És ha nem szereti, később fogja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 20:45
 1/7 anonim válasza:

Valószínűleg nem szereti a fiát, vagy csak maximum nagyon kicsit... De csak a bosszúállás miatt használja fel..

Valószínűleg később sem fogja nagyon megszeretni, de még kitudja, én nem fűzök ehhez sok reményt, általában nem szokták az ilyenek megszeretni a másikat a brazil sorozatokban

2012. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedog szegény Juan Miguel biztos meg fogja szeretni, hisz ő az igazi anyja.:( De Victoriát remélem nem felejti el és hamar rájön hogy Leonela gonosz!
2012. júl. 26. 12:02
 3/7 anonim válasza:

Biztos rá fog jönni, és nem felejti el Victoriát vagy ha igen akkor úgyis vissza talál hozzá.

Én nagyon szeretem a brazil sorozatokat, van benne egy csomó rossz dolog, de ha optimistán nézed a dolgokat: A végén úgyis minden happy lesz xD

2012. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket a sorikat én is szeretem:)

Igazából tegnap az jutott eszembe, hogy mi van, ha Leonela csak összebeszélt Guillermóval hogy mondják azt Juan Miguelnek hogy ő az igazi apja, és ezzel elszakítanák Osvaldótól:(

2012. júl. 27. 11:29
 5/7 Bummbumm válasza:
igazából ezek latin amerikai, azonbelül mexikói telenovellák :))
2012. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bummbumm válasza:
ha szeretnétek én még tudok nektek ajánlani pár ilyen jó sorozatot :)) én is imádom az ilyeneket XDD
2012. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, írhatsz:))))
2012. júl. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!