Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek a...

Mi a címe ennek a filmnek a címe? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Arról szól hogy négy diákot iskola után bezárnak büntetésből az épületbe, és az a csavar hogy mindannyian nagyon mások, és nem ismerik egymást egyáltalán. Két fiú és két lány, az egyik pasi egy jóképű sportoló típus, a másik amolyan balhés srác, a két lány meg egy feketébe öltözött deviáns művészlélek, meg egy jól szituált családban élő "hercegnő". A film végén megismerik egymást, és mind összebarátkoznak, mire sikerül kiszökniük a suliból. A deviáns lány összejön a népszerű sráccal, a hercegnő meg a balhés sráccal. Sajnos ennyi amire emlékszem, nevekre meg egyebekre nem.
2012. aug. 8. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De k***a jó lehet! :D
2012. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fenébe...Megláttam a választ, és azt hittem végre tudja valaki! :D Amúgy ja, nagyon jó, csak irtó régen láttam.
2012. aug. 8. 18:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! [link]
2012. aug. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!