Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok ezekhez hasonló...

Ajánlanátok ezekhez hasonló filmeket: Arséne Lupin, Titanic, Hannibál ébredése, Dorian Gray?

Figyelt kérdés

Az első három említett film a kedvencem. Szeretem nagyon az olyanokat, amkik a régi időket dolgozzák fel, de modern a felvétel. Szeretem a thrillereket, drámákat, a lényeg nekem, hogy mély érzelmek legyenek benne. De példának hozhatnám még a Parfüm című filmet is(bár csak az elejét tudtam még megnézni, de az is az én ízlésemnek való. A történetet ezerszer elolvastam már (: )Az összes Harry Potter filmet imádom, szóval ami fantasy, azt is szabadítsátok rám :D

Online szeretném megnézni természtesen, kérlek próbáljatok meg szinkronosakat mondani.

Mindenkinek nagyon köszönöm! :)



2012. aug. 25. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Doctor Who (sorozat) időutazós, félig sci-fi, félig történelmi
2012. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!