Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszik a Bob burger...

Nektek tetszik a Bob burger falodája című rajzfilmsorozat?

Figyelt kérdés
Szeretem a South parkot,a Family guyt is.Amikor tehetem,megnézem.De nekem a fent említett mese nem jön be,és a Cleveland show sem...Ti hogy vagytok vele?Szerintem Cleveland nagyon erőltetett,és a falodás mese sem lopta magát a szívembe valamiért.

2012. aug. 28. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Pont most néztem őket,de nagyon rossz és erőltetett,A legjobb a south park aztán family guy és simpson család.
2012. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen,simpsonékat kihagytam!Őket is szeretem! :-) Nekem is a Comedyre van kapcsolva,és gépezés közben ez megy,de nagyon nem tetszik...épp ezért ötlött fel a kérdés!
2012. aug. 28. 22:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok :D Most kezdődik a south park na ez legalább jó
2012. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hehe :)Cartmen nagy arc! Utána jön a nagy kedvenc: Family guy :D
2012. aug. 28. 22:13
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem Family guy a kedvencem aztán South park és a Simpson Család de én a Clewland show is szeretem de tényleg nem olyan jó mint a Family guy vagy a South Park. Ezeken kívül az Amerikai fater és a Futuramat szeretem illetve Firka Villa (bár nagyon nagyon morbid de azért jó) és Furcsa Amcsik se rossz viszont a Bob Burger falodáját én se bírom talán ha 1-2 poén volt benne.
2012. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem south park , family guy , simpons ezek jók a többi rémes furcsa amcsik , cleveland, meg az a szomszédos se valami jó
2012. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Háttérzajnak szoktam használni. Nem nevetek tőle hangosan, elég pihent és lassú a stílusa. Néha azért megmosolyogtat.
2012. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Szídjátok agyba-főbe ezt a burgerfalodát,de a simpson,meg south park az jöhet...pedig ugyanolyan kategória mindegyik:rossz propaganda.
2012. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Family Guy, Amerikai fater, South Park és a Simpson család nyerő, ezeket mindig meg tudom nézni többször is, de a többi egyáltalán nem tetszik. Van az a Pokoli szomszédok, meg Bob Burger, Cleveland stb, hát azokat végig se bírom nézni. Tényleg erőltetettek.

Mondjuk nekem a South Park 15-16 évadja sem tetszik, azokat csak megszokásból néztem.

2012. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 R. Jacksson válasza:
82%

Okvetlenül tetszenek a fent említett rajzfilmsorozatok.

A Cleveland show-val annyi a probléma, hogy egy párhuzamosan futó rajzfilmsorozatból ugrott ki. (Family Guy)


A Bob Burgerfalodáját viszont sok szempontból támogatom.

Már eleve a főcímzenéje (a rövid benjo-s rájátszás) egyszerűségre utal, hogy semmi természetfeletti vagy különleges nincsen benne, pusztán egy átlagos család.

Aztán ott van Linda és Tina, akik nő létükre férfi hangokat kaptak!:D Melyik nő nem néz ki "hülyén" férfi hanggal?:D:D Aztán ott van Jim, akinek agya mint a lyukas fánk, és Louis, aki mindenkinél okosabbnak képzeli magát...Továbbá Bogdányi Titanilla hangja felejthetetlen emlékeket elevenít fel [vö. Lisa Simpson, számos Disney rajzfilmhős (pl. Kiara) és sorozatszereplő (Miley Stuart, Alex Russo)]


Aztán a helyzetkomikum: térbeli elhelyezkedése a Burger háznak eleve komikus, egy hullaház szomszédságában és a konkurens éttermével szemben van.


És az a rengeteg megunhatatlan cselekmény, ami mind a Simpson családban, mind a South Parkban, a Family Guyban, és bármelyik más, felejthetetlen sorozatban megjelenik....


Ezért szeretem ezeket....

2012. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!