Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robert Pattinson tényleg meleg?

Robert Pattinson tényleg meleg?

Figyelt kérdés
A Twilight-ban Edwardot alakító Rob-ról egyre többen állítják, hogy nem a lányokat kedveli. Igaz ez?
2009. júl. 29. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Emilie De Ravin csak filmbéli partnernője volt.
2009. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Olyan meleg, hogy tükörtojást lehetne sütni rajta!
2009. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Kristen Stewart mar regota nincs egyutt a regi baratjaval, Michael Angarano-val...ezt mar mindenki tudja.....nagyjabol.

es a hirek szerint van vmi kozte es Rob kozott...

de a lany nem terhes...ha az lenne akkor hogy forgathatna?:S


amugy meg Rob nem meleg attol amiert egy filmben azt jatszodta :P

2009. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Emilie De Ravin csak filmbeli partnere volt így igaz.Kris pedig a barátjával szakított pedig 14éves kora óta vele járt...
2009. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nem tudom,hogy az-e.De azért hiszik,hogy meleg,mert a fotózáskor,amikor egy csomó meztelen csajjal fotózták,megjegyezte,hogy már allergiás rohama van a női vagináktól.
2010. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért? Ha valakinek éppen nincsen barátnője vagy pasija az már rögtön meleg?????

Akkor ezek szerint én is az vagyok?

Nem is tudtam ... :(

2010. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Robert Pattinsonnak, az Alkonyat című mozifilm sztárjának van miről felvilágosítania a nyilvánosságot, mert nemrég egy olyan mondat hagyta el a száját, amely homoszexualitására enged következtetni. Pattinson azonban tagadja, hogy a saját neméhez vonzódik. Azért hihették sokan, hogy meleg, mert kijelentette, hogy undorodik a meztelen nőktől, s allergiás a vaginára.
2010. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem meleg,tutira.
2011. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kristennel most szakítottak!!nem meleg! ezeket casak azok mondják, akik nem kedvelik!
2011. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!