Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek (szerettétek) az...

Szeretitek (szerettétek) az X-akták c. sorozatot? Mi a véleményetek róla? Melyik a kedvenc részetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerettem régen! A kedvenc mondatom az,hogy Az igazság oda át van.
2009. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%
szerettem, de féltem is :)(még kicsi voltam) az első évadból az Évák, vagy Éva 6, már nem emlékszem pontosan a címére
2009. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egész kiskoromban atz néztem. talán ezért lettem ilyen :D

a legjobban attól a résztől féltem, ahol vmi Dmitrij nevű tengerészt megcsípett vmi amőbaszerű féreg, és ettől ocsmány mutáns szörnnyé alakult. 9 évesen tisztára be voltam fosva ettől XD

2009. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fuuu, igen, az egy nagyon gusztustalan rész. most írták ki nekem dvd-re ajándékba az összes évadot, tegnap elkezdtem nézni, ezt a férgeset pont láttam. amúgy nekem a kedvencem a Nemetváltó c. rész a 2. évadból, nagyon izgalmas:) kiskoromban én is mindig néztem hétfő esténként, és nagyon fostam közben, de imádtam:)köszönöm, hogy írtatok!
2009. aug. 3. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem és nálam a gumiember volt a "nyerő"
2009. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Régen szerettem,de egy idő után már túlságosan "elmisztikálták",komolytalan és követhetetlen lett sajnos.
2009. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem még mindig. A legjobb rész a májzabálós. Amikor Scully viszi az ice-teát meg a szendvicset Muldernak, és Mulder mondja, hogy ha gyömbérsör akkor ebből szerelem lesz :)

Én végignéztem mind a 9 évadot DVD-n!

2009. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

X-akták örök kedvenc. Láttam már az összes epizódját, függőséget okoz : ). Azóta se láttam ilyen jó sorozatot minden rész jól kivan dolgozva és érdekes d e a 7edik évad után már nem az igazi.

Legjobb részek a Hétfő, Hogyan lopták el a szellemek a karácsonyt, Rossz vér, Sebhelyek , Duane Barry, papír szivecskék, Soha többé de még sorolhatnám

2009. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádoooooom! A valaha készült legjobb sorozat, szerintem. Kedvenc részem az Álomvilág 1-2.


Bár a második mozifilm nekem csalódás volt, az elsőt imádtam.

2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DanaS válasza:
Legjobb sorozat a világon szvsz! :)
2010. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!