Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Temetelen múlt lényege,...

Mi a Temetelen múlt lényege, vége?

Figyelt kérdés
Addig láttam, hogy a csaj(M. P.) sejt vmit, hogy szedettek vele vmit, és a múltban gázos volt egy partyn, meg, hogy a kiscsaj a férje szeretője volt...
2008. máj. 21. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, Ford elnök volt a gonosz!
2008. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, körülbelül én is itt szunnyadtam bele a filmbe, de aztán megeröltettem magam, és félálomban mégiscsak végignéztam.:)


Szóval, a csaj rájött, hogy a nem a szomszéd ölte meg a saját feleségét, és a szellem nem a szomszéd asszony, mert az él, csak összevesztek, és az elutazott egy időre, ezért nem látta napokig.

De ki lehet a szellem, aki időről időre jelzéseket hagy? Aztán egy régi újságcikkből rájött, hogy a csaj a férjének a tanítványa volt az egytetemen, és aki egy éve eltűnt. Bevillant neki, hogy rajtakapta őket, meg az is bevillant neki, hogy gázosan viselkedett azon a partin, és hogy a férje valszeg szedethetett vele valamit, mert amikor elrohant, és az autóbalesete volt (pont egy éve), akkor azért nem emlékezett a dologra később. A férje bevallotta neki, hogy igen, a kiscsaj a szeretője volt egy ideig, de azzal kezdte el ámítani a feleségét, hogy anno a leány odament a házba, és öngyilkossággal fenyegetőzőtt, azóta meg nem is látta.

Aztán a nő bizalmatlan volt, és kiment a tóhoz, és egy kis ládikában megtalálta a kiscsajnak a nyakláncát. Erre a férje bevallotta neki, hogy nem volt más választása, meg kellett ölnie a lányt. Úgy csinált, mintha fel akarta volna adnia magát, és felhívta a rendőrséget, hogy bejelentést akar tenni. Aztán a nő az újrahívót megnyomva rájött, hogy a férje nem a rendőrséget, hanem a tudakozót hívta. De már ott is állt a férfi a háta mögött, és elkábította azzal a szerrel, amit kíségleteztek éppen a laborban (a film elején mutatták egy egéren, amikor a nő bement a férjéhez, hogy az elme ép marad, de a test lebénul egy időre).

A pasi bevitte az asszonyt a fürdőszobába, beletette a kádba, és megnyitotta a csapot, hogy a nő megfulladjon. Szeencsétlen pontosan éetette, hogy mi történik körülötte, de men bírt megmozdulni. Közben a férfi meg felhívta a nő barártőjét alibi végett, hogy elmondja neki, hogy összevesztek az asszonnbyal, ő a laborban alszik, de aggódik a felesége miatt.

Megint megjelent a szellem, de most a férfinek, aki úgy megijedt, hogy elcsúszott a fürdőszobában, és beverte a fejét, és tiszta vér lett minden, és az eszméletét is elveszetette.

Aztán amikor a csaj már majdnem megfulladt, akkor egy picit gyengülni kezdett a szer hatása, és volt annyi ereje, hogy a lábával kihúzza a dugót, és így megmenekült. Amikor kiszállt a kádból, a pasi már sehol se volt, már a lépcső alján feküdt, de nem halt meg. A csaj elkezdett menekülni, beült a kocsiba, eszeveszettül hajtott. Kiderült, hogy a férje is bejutott az autóba, és dulakodni kezdtek. A vége az lett, hogy a tóba hajtottak, és elsüllyedtek. Nem tudták kinyitni az ajtót, de jött a lány szelleme, és a csajmak segített kijutni, a pasi meg ott döglött meg.


Tkp. ennyi. Ja, meg a végén a nő virágot vitt a temetőbe a kiscsaj sírjához. Vagyis a múlt immár nem temetetlen...

2008. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok. Bocs a helyesírási hibákért, meg a betűelütésekért.
2008. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziii! már csak at nem értem, miért szedetett vele szert egy éve?? :)
2008. máj. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!