Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emberek! Ki nézte a Csajok,...

Emberek! Ki nézte a Csajok, szilikon, ez lesz a paradicsom' című sorozatot?

Figyelt kérdés
tegnap véget ért. sajnos, de ez így olyan rossz befejezés volt, szertintem, Catalnia a saját gyilkosságát szervezte meg :S nekem nem tetszeett így a befejezés, jobbat képzeltem el. kár, vélemény?
2009. aug. 13. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem sztem is borzalmas volt a vége / mondjuk még sokmindent nem is mutattak, pl. h akkor milesz a családjával..., Marcialt akkor télleg feladja e stb... / a lényeg az h nagyon rossz befejezés lett :(
2009. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Dettó!!! Én pont akartam is írni egy kérdést, hogy ki mit szól a befejezéshez, mert én néztem végig majdnem az elejétől és ma néztem de. meg a végét, nem hittem el, hogy ez lett a vége. Azóta is rossz a hangulatom :( Nagyon sajnálom, hogy ilyen vége lett, én azt hittem, hogy Oktávióhoz költözik majd, tovább tanul ilyenek... végülis befejezték, mert Marcialt feladta, így gondolom Jessica is megszívja, Hilda és a lányok karriert futnak be, mint modell-divattervező, Szajkó elmegy Mexikóba... szóval lezárták, de mégis iszonyatos volt, hogy ez lett a vége... :(
2009. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg kár,hogy ilyen befejezése lett,de én fel voltam rá készülve.Azért mondom ezt mert én láttam már a sori végét kb 2 hónapja interneten,szóval nem lepődtem meg!De tényleg azért ilyen szomorú véget...
2009. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amúgy ez tényleg megtörtént, el lehet olvasni könyvben is, bár szerintem Magyarországon nem jelent meg...

az író leírta azt amit "Catalina" mesélt neki, mint az utolsó részben

2009. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
óh akkor asz igazán szörnyű.. ha valóban megtörtént dolgon alapult ez a sorozat :S am én is rosszul érzem a befejezés miatt magam.. , ja szinte úgy hozzám nőtt, hogy én is láttam mindgyik részét: )
2009. aug. 13. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt az országos tv premier lett azelőtt én olvastam több oldin is,hogy ennek van valóságalapja,mert a történet egy best seller alapján készült!
2009. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én néztem, és le is szűrtem a tanulságot :) Ne légy prosti mert az életedet tönkreteszi és nincs más megoldás csak a halál,mert semmire való egy prsoti élete. kár hogy a rokonom ezt nem látta,mert sajnos már ot jár ő is h külföldön prosti egy bordélyházba :( ,mondta is hogy ő csak ehhez ért.
2009. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!