Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem ehhez hasonló...

Mondanátok nekem ehhez hasonló romantikus tinivígjátékokat?

Figyelt kérdés
Los Angelesi tündérmese; Hamupipőke történet; Egy új tündérmese: Volt egyszer egy dal; Amerikai Hófehérke, Miről álmodik a lány?; Nem férek a bőrödben; Micsoda srác ez a lány; Lelkes testcsere; Cserebere szerencse; High School Musical 1-2-3; Tinikadét; Sztár születik; Lányok a pácban; FootloseCsajok Monte Carloban; Rádió Láz; 16 kívánság; Hirtelen 30; Hercegnővédelmi program stb. Ehhez hasonló filmeket néznék, szóval tinikről, akik szerelmesek stb.

2012. nov. 12. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őrjítő szerelem (Drive me Crazy) mondjuk, ez jó régi

[link]



csak nem azt akarod mondani, hogy a Hajrá csajok sorozatot kihagytad??? :D Tarthatatlan :)


Hajrá csajok 1-5

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kihevered, haver!

[link]

2012. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de ezeket már láttam :(
2012. nov. 12. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor második körben :)

Bájos törtető; Limonádé (vagy vmi hasonló); Bajos csajok 1-2; Tibi vagyok, de hódítani akarok; Avalon gimi; Spinédzserek ;Amerikai pite; Bratz - Talpra csajok; Álom.net; Felvéve; Wendy Wu: Hazatérő harcos; Dögölj meg, John Tucker!; Az olsen ikres filmek :(; Doktor Szöszik;

A macskám, a családom és a fiúk; Könnyű nőcske;

Lehetek az eseted?


Remélem, tudtam újat mondani :)

2012. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a legtöbbet már láttam, de ezeket nem: Tibi vagyok, de hódítani akarok; Avalon gimi; Spinédzserek; Felvéve; Wendy Wu; Lehetek az eseted?

nagyon tetszenek a filmek ismertetői, remélem nem okoznak csalódást :D köszi, nagyon örülök nekik. :) huh, hát sokat segítettél XD amúgy ha még jut eszedbe valami, akkor írd meg kérlek :) és köszi mégegyszer

2012. nov. 13. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

LoL is naon jó meg a a felhők felett 3 méterrel ilyen a formám bár az nem tinis de az is jó Alfa és Omega az mese Az utolsó dal a Pletykafészek az egy nagyon jó sorozat

:) ezek szerintem naon jók :)

2012. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos ezeket már mind láttam, de azért köszi :( és kiderült, hogy a spinédzsereket is :D de jöhetnek még filmek, mondjatok még kérlek :)
2012. nov. 13. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire toppon vagy filmekben, átnyargalhatnál a sorozatokra, azok tovább eltartanak és abból is rakatnyi van :)
2012. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja csakhogy nem tudok megmaradni egy sorozatnál, bármennyire is tetszik... Próbálkoztam már Merlinnel, Teenwolffal, Hart of Dixievel, Gossip Girllel és még egy néhánnyan de időhiány miatt mindegyiket félbehagytam.... Ezért szeretek inkább filmeket nézni, mert azok kb. 1,5-2 órásak, és egy délután alatt akár kettőt is megnézhetek :) kééérlek mondjatok még filmeket, mert mindet megnéztem!
2012. nov. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!