Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib tenger kalózai 4...

A Karib tenger kalózai 4 Ismeretlen vizeken című filmben Sziréna hová viszi a szent embert? Többi lent

Figyelt kérdés
Talán ő is sellő-vé változik ? vagy megfullad?
2012. nov. 20. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
leg inkább meg fullad
2012. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de olyan választ vártam amit alá is támasztanak valamivel nem csak a hasamra ütök... ( gondolom ezt tetted ) De nem akarlak megsérteni
2012. nov. 20. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor leviszi a víz alá,azzal meggyógyítja a megsebzett testét,erre rájöhetünk a film közben a néhány matróz beszéde közben lévő mondatokból vagy amikor Sziréna mondja Philipnek hogy "én meggyógyíthatlak"mielőtt levinné a mélybe.
2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi de most ő meghal vagy sellő lesz vagy mi ?
2012. nov. 24. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
tuti,hogy nem hal meg! :)
2013. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azért imádom ezt a filmsorozatot, mert 60-szor meg lehet nézni úgy, hogy mindig rájövök valami újra.. habár ez a 4. résznél már nem volt teljesen így...de most hogy látom ezt a kérdést, meg a kommenteket... tényleg érdekes... én csak úgy gondoltam, hogy azt csak úgy mondja, mint pl a "minden rendben lesz" szöveg.. vagy ilyen metafora szerű.. :D mivel a szirének megölik a matrózokat... :) ha meghal, már nem érez fájdalmat. :D
2013. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két darab optimális lehetőség van az egyik, amit előző válaszóló ír, hogy megöli, vagy leviszi és az örökélet vizével meggyógyítja, szerintem mindkettő romantikus :D
2013. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A vízbefúlás nekem egy kicsit durva halálnak tűnik..........

A válaszokat köszönöm !

2013. júl. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!