Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime ennek a mesenek?

Tade kérdése:

Mi a cime ennek a mesenek?

Figyelt kérdés
A mese ha jol emlekszem arrol szol, hogy van egy lany, aki az erdoben el a mostohaanyjaval, meg a mostohanovorevel. Egy nap a mostohaanyja tel kozepen elkuldi, hogy szedjen hoviragot. Az erdoben pedig talalkozik azt hiszem a 12 honappal, meg van egy herceg is benne. Segitsetek, egyszeruen nem jut eszembea mese cime...:(.....Koszonom a valaszokat...
2008. máj. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot mondani, de nem a Holle anyó? Nekem is ismerős amúgy!
2008. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem a holle anyo, azt en is ismerem, ennek azt hiszem alami mas a cime....lehet, hogy "A tizenket honap" de nem vagyok benne biztos....nagyon regen lattam mar a meset, es nem emlekszem...
2008. máj. 25. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is A tizenkét hónap...valahol meg is van VHS-en, de már nagyon rég nem láttam. :( (rossz a lejátszó)
2008. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés.

De tényleg az a címe, hogy a 12 hónap.

Gondolom azóta már le is töltötted, én is pár hónapja húztam le a netről

2009. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!