Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már végig az Idegelé...

Aki látta már végig az Idegelés - Blairwich filmet az elmondaná nekem hogy miről szól a film?

Figyelt kérdés
Én sosem tudtam végignézni mert általában eléggé későre szokták tenni a műsoridőben és elalszom rajta. Addig láttam mindig hogy megy pár fiatal az erdőben és egy idő után rájönnek h eltévedtek. Aki látta már végig a filmet az írja már le nekem h mi a film közepe és vége! Előre is köszönöm!
2012. nov. 28. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Akarom mondani Ideglelés-Blairwich!
2012. nov. 28. 12:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Később mindenféle rémisztő jeleket találnak, éjszakánként ijesztő hangokat hallanak, menekülnek az ismeretlen elől, majd találnak egy elhagyott házat, és azzal zárul a film, hogy elejtik a kézi kamerát, a többi pedig a fantáziádra van bízva. Semmi érdemleges sztorija nincs, de én majd' becsináltam magam tőle éjszaka.
2012. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem csodálom,hogy este elaludtál rajta :D én nappal néztem,időtöltésnek egész jó volt,nekem pl újat mutatott ezzel a found footage stílussal.

Mondjuk azokat a 'félelmetes hangokat',amiktől állandóan ijedeztek én egyszer sem hallottam,de bizányára az én hallásommal van baj.

A lényeg,hogy eléggé unalmas film,de hála ennek a filmnek,nagyon 'divatba' jött azóta a found footage,és készültek ennél milliószor jobb darabok,amit végül is a blair witchnek köszönhetünk.Ha úgy vesszük :)

Ha kíváncsi vagy néhány jobb darabra,szívesen ajánlok neked :)

2012. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!