Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatok mint a...

Hasonló sorozatok mint a South Park, Family Guy?

Figyelt kérdés
South Park, Family Guy, Amerikai Fater, Cleveland Show, ezeket mind láttam, majdnem az összes részt. Ezekhez hasonlókat tudtok? Köszi
2012. dec. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Futurama

Kertvárosi Ghettó

2012. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Firka villa. Nagyon beteg, de én szakadok rajta.
2012. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bobs Burgers


És bármelyik animációs sorozat az Adult Swim csatornáról:

Robot Chicken

The Venture Brothers (ez talán rajzfilm)

Aqua Teen Hunger Force

Boondocks (anime)

Metalocalypse


Nem igazán ismertek nálunk, mert a leg"durvább" sorozatként hozzánk csak az erősen hype-olt South Park jutott el, de a Sorozatjunkie-s kritikák alapján ezek is erős animációs sorozatok.


Maga az Adult Swim is olyan egyedi sitcomokat csinál a fekete humortól kezdve olyan dolgokig amit más adók nem kockáztatnak meg a nézettség és cenzúra miatt.

Sok sorozat csak 10 perces epizódokkal fut, így lazák a történetek, de rengeteg ütős dolgot raknak bele:

Childrens Hospital

NTFS:SD:SUV

Insecurity

Eagleheart

2012. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
#3-as a Boondock nem anime mivel nem japán . Legalábbis papíron.
2012. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, a megjelenési stílusra gondoltam. De ha az anime csak a japán művekre vonatkozik akkor majd odafigyelek erre.
2012. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!