Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme megnézni a Hobbitot ha nem láttam a Gyűrűk Urát?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert sok jót halottam a Hobbitról és gondoltam megnézem valamikor és arra lennénk kiváncsi hogy csak a Gyűrűk Urán alapul?Van értelme megnézni ha nem láttam

a Gyűrűk Úrát?(Az első részt kb a Háromnegyedéig láttam vagyis a szereplőket ismerem)



2012. dec. 25. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2012. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végülis ez egy előzményfilm, a Gyűrűk Ura története előtt játszódik. Ha meg a szereplőket is ismered akkor mindenképpen van.
2012. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is van
2012. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy néztem meg, hogy előtte nem láttam a Gyűrűk Urát, és érthető volt.
2012. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem láttam a gyűrűk urát és úgy néztem meg, de így is tetszett, szóval szerintem nézd meg.
2012. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz!! Én sem láttam a gyűrűk urát,meg nem is igazán szeretem azt a stílust, de a Hobbit-Váratlan utazás című filmet megnéztük 3d-be moziba és nagyon tetszett. És akivel eddig beszéltem a filmről mindenki azt mondta, hogy tetszett neki, érdemes volt megnézni... ( pedig köztük is voltak olyanok akik nem is halottak még gyűrűk uráról):)
2013. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem alapul a Gyűrűk urán. Mivel előbb történt mint a Gyűrűk ura... Egyenesen logikus lenne előbb megnézni, csak hát a régi fanok ezt már nem tehetik meg. Meg azért is jobb előbb megnézni, mert a történet teljesen más, sokkal könnyebb és humorosabb. És sokan panaszkodnak, hogy nem azt kapták mint a Gyűrűk ura, mert az egy hatalmas, drámai történet.

De a legeslegjobb -mondom halkan- ha legelőször elolvasod.

2013. jan. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!