Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk Ura! Kedvenc részek,...

Gyűrűk Ura! Kedvenc részek, szereplők, helyszínek, fajok?

Figyelt kérdés
Melyik rész tetszett a legjobban és miért?Kik szimpatikusabbak? a hobbitok,tündék,orkok,emberek,törpök... stb.Melyik rész tetszett a legjobban?

2013. jan. 1. 13:50
1 2
 1/18 Sophiea ***** válasza:
100%

A király visszatér a kedvencem, de a két torony is jó. A kedvenc szereplőim: Aragorn, Legolas, Gandalf

Tündék a legjobb faj. A legjobb helyszín szerintem a tündék országa és a Megye.

2013. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mercer válasza:
100%
A király visszatér,Elrond,Gandalf,Völgyzugoly
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Részek közt nem tudok választani (na jó talán A két torony); szereplők közül Aragorn, Gandalf, Merry, Pippin, Frodot is szeretem; Völgyzugoly és a megye.
2013. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És kedvenc jelenetek? több is lehet
2013. jan. 1. 20:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Kedvenc rész: az összes, kedvenc szereplő: az első számú mindig is Gandalf volt, de szinte minden szereplőben van valami (legalábbis szerintem ami megfogott). Kedvenc fajok: hobbitok, tündék, törpök, emberek, mindegyiknek megvan a maga varázsa. Helyszínek: ebből is van pár kedvenc mint Völgyzugoly, Erebor, Lorien, de az első számú a Szürke Rév
2013. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lucky.s. ***** válasza:

Az én kedvenc részem a Gyűrű szövetsége és a kedvenc részem, amikor meg akarják kerülni Mória bányáit és Gandalf hallja a fejében Szarumán gondolatait, tudom kívülről azt a részt!:D "Mória..félsz lemenni azokba a bányákba...a törpök túl mohón és túl mélyre ástak..te is tudod, kit ébresztettek fel Khazad-dúm sötétjében" :D

A kedvenc szereplőm Faramir, Boromir testvére, mert nagyon sajnálom, amiért az apja soha nem hitt benne és nem tudta őt elfogadni. CSak Boromirt tartotta fiának és ez szerintem nagyon szemét dolog volt tőle. Hirtelen ennyi :))

2013. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, melyik rész tetszett legjobban, egy szinten vannak nálam, mindegyiknek megvan a maga varázsa. :) Kedvenc szereplőm Boromir, de rajta kívül még Faramir, Théoden és Aragorn. Fajok közül a törpök szimpik, meg az emberek, közülük is a rohírok, de a gondoriak is. Jelenetek? Csata Balin sírjánál, Boromir utolsó harca, Théoden monológja a Helm szurdokban az ostrom előtt, entek megindulnak Vasudvard ellen, Frodó találkozása Faramirral, Szarumán halála, Pelennor mezei csata, a Fekete Kapu előtti jelenet a Király Visszatér végén, a Szürke Rév
2013. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedvenc részt nem tudok mondani, mindegyik tetszik. Kedvenceim Gimli, Samu, Legolas, Éowin és Arwen. Kedvenc fajom nincs, de mióta láttam a Hobbitot, és kicsit jobban megismertem a törpöket, nagyon megkedveltem éket. :)
2013. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a törpöket szeretem a legjobban; a kedvenc helyszínem Erebor. A kedvenc részem a két torony; a kedvenc jelenetem a helms deep i csata (ostrom), amikor az entek megtámadják vasudvardot, a lorieni jelenetek.
2013. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Én az egész Gyűrűk urát úgy szeretem ahogy van, de talán tudok választani ha nagyon muszáj.

A kedvenc részem a Király visszatér, mert ebben sok az új szereplő, és sok minden történik.

Nekem a kedvenc fajom a tündék és az emberek talán...de szeretem a hobbitokat, törpöket is. A tündéket azért mert szépek, jól látnak, gyorsak és bölcsek, az embereket azért mert bátrak, főleg a rohírokat, de a gondoriakat is szeretem, a hobbitok meg a törpök meg olyan kicsik és szimpatikusak.

A kedvenc szereplőim: Legolas: őt azért mert tünde, Samu: azért mert hűséges Frodóhoz, Faramir: mert bár az apja nem ismeri el, bátor, és mindent megtesz Gondorért, Éomer:mert szeretem a rohírokat és a lovakat, Éowyn: mert bátor, inkább fiúként elmegy a csatába és majdnem meghal, minthogy otthon maradjon, Trufa: mert aranyos, és megöli az egyik nagzűlt, Pippin: mert ő is aranyos és megmenti Faramirt, Aragorn: mert nem hataloméhes, nem akarja rögtön megszerezni a trónt, Gimli: mert szimpatikus, hogy Legolasszal képesek elfelejteni, hogy a tündék nem szeretik egymást és barátok lesznek, Gandalf: mert okos és bölcs, ha ott van tudom hogy nem történhet agy baj, Théoden:mert úgy tűnt Gríma teljesen ebolondította, de felfogta, hogy nem így van és minden erejével az Ellenség ellen harcolt, és Frodót is szeretem, mert ő ugye a Gyűrű hordozó. Ja és Beregondot, mert egy bátor gondori..

A kedvenc jeleneteim: az amikor kiderül, hogy Dernhelm igazából Éowyn, a Helm-szurdoki csata, amikor Szarumánnal beszélget Théoden és Gandalf, amikor Éomer találkozik a Három Bajtársal, Minas Tirith ostroma, Völgyzugoly, Bilbó szülinapja, Lórien, amikor Samu megöli a Banyapókot, a Holtak Ösvénye.

Kicsit hosszú lett :DD.

2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!