Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud mondani japán...

Valaki tud mondani japán rajzfilm címeket?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam mint a Chihiro vagy a Vándorló palota... de ezek már megvannak...
2013. jan. 22. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Heló!


Akkor javasolnám a többi Ghibli-filemt is. Elsősorban azokat, amiekt Miyazaki rendezett. Például: Laputa az égi palota, Nauszika, Szentjánosbogarak sírja.


Továbbá had javasoljam az animeaddicts.hu nevű oldalt. Itt a legtöbb művet meg is nézheted, de rengetegről ovlashatsz ajánlót, véleményt, ráadásul mindezt magyarul. Így biztosan megtalálod a kedvedre valót!


Jó szórakozást!

2013. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 23. 00:11
 3/8 anonim válasza:
100%
Vexille-t nezd meg kotelezoen,nemtom japan e,de egyik kedvencem,erdemes belenezni.
2013. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz sorozat , de ha epikusságot akarsz látni nézd meg a Code Geass-t. 2.évad vége Awesome
2013. jan. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sorozatokat azért nem szeretnék elkezdeni mert még a végén függő leszek :D De azért köszi a tippeket :)
2013. jan. 23. 03:16
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Imádom, hogy ott vannak a tökéletes válaszok és a hozzá nem értők - vagy csak akinek rossz napja van - megl eszavazzák őket. Micsoda telejsítmény, pazar! Csak mert nem az ahgyon ajnározott, ultragáz kedvenceitek szerepnek itt?
2013. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én egyet sem pontoztam le, meg is lepődtem hogy az első válaszolót vki lepontozta, mert amiket írt szerintem tényleg jó filmek... tegnap az összeset le is töltöttem azok közül amiket írt...
2013. jan. 23. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindegiyk jó válasz volt, csak egyszerűen ez enne kaz oldalnak a rákfenéje, hogy csomó olyan szemét - és itt tényleg így értem - is regisztrál, aki mások segítőksz munkáját tönkreteszi. H már valaki veszi a áradságot, hogy írjon, vagy még utána is nézzen valaminek, és ráadásul jó választ is ad, az miért érdemelne a bunkóktól rossz osztályzatot?


Amúgy meg egy jó anime, ha már válasz: Fehér agyar

2013. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!