Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Death Note amcsi változat?

Death Note amcsi változat?

Figyelt kérdés
Több helyen láttam már utalást arra, hogy a Warner Bros felvásárolta a jogot, miszerint megfilmesíthetik a Death Note-ot. 2-3 éves bejegyzések voltak főképp, és rákerestem a filmre de csak a japán változatát találtam. ( véleményem szerint szörnyű, de mindegy) . Tudom már több hasonló kérdés is született, de pontos választ senki sem adott, és azóta elévültek a kérdések. Szóval ha valaki bármilyen információval tudni szolgálni ezzel kapcsolatban nagyon megköszönném. :))

2013. jan. 27. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mert még nem jelent meg.Én örülnék is,ha nem jelenne,ha az amcsik remakelnek valamit,azt mindig elbarmolják,de pénzük az lesz bőven.

Szerintem amúgy nagyon jó film lett :)

2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Hát figyelj nemtudom.. én óriási rajongója vagyok az animének és a mangának egyaránt. A film viszont, szerintem elcs*szett lett. Az első részt láttam, de aztán elment a kedvem a másodiktól...még némi reményt látok az L change the word-ben..az amerikai változat elvileg(!) teljesen a manga alapján készülne, ami ugye nem lenne rossz. Nade felmerül a kérdés, hogy amerikai szereplőkkel nem lenne furcsa? Mármint azért egy japán emberre sokkal jobban illik a szerep :)
2013. jan. 27. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem nincs sok viszonyítási alapom,mert csak a filmeket láttam eddig,a mangát nem olvastam,animét nem néztem(MÉG) meg.Terveztem,de még nem jutottam el odáig.

Az L change the worldot bátran ajánlom,izgalmas film,de úgy nézd,hogy kb semmi köze nem lesz a halállistához.L a főszereplő,és a halála előtti napokban játszódik.

Szóval,ha nem úgy nézed,hogy death note folytatás,akkor tetszeni fog,ellenkező esetben legszívesebben kidobnád :) (amúgy az L-t alakító színész ebben iszonyat jól alakít).

Jól látod,nagyon nem fog illeni a szerep egy amerikaira,de ez őket nem érdekli,csak a pénzért élnek-halnak.Szomorú,de sajnos így van,és ezzel kb teljesen roma döntik az ilyen alkotásokat,mint a Halállista(nem csak a film,de a manga,anime verziókat is).


Persze ez saját vélemény.

2013. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*romba döntik :D elírtam.
2013. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen nézd meg az animét..egyszerűen zseniális! :) Sokkal mélyenszántóbb mint ahogyan azt a film mutatja. Majd írd meg hogy tetszett! :)
2013. jan. 27. 16:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megnéztem az "L change the world" c. filmet. Nekem nagyon tetszett! :) És a végén, mikor a kisfiút Nearnek nevezi el..az váratlan volt de mégis annyira király! :D
2013. jan. 28. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,ötletes :) és nem vagyok az a "meghatódós" típus,de a végén már majdnem sírtam,mert sajnáltam szegény L-t :D (najó,azért messze voltam a sírástól).

Rendben,megnézem majd az animét is,ha lesz időm,csak sajnos elég macerás,hely kell hozzá,idő,és az internetsebesség sem mindegy.

2013. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!