Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lessz új alien vs predator...

Lessz új alien vs predator vagy alien vagy predator film? Ha igen akkor mikor várható?

Figyelt kérdés
az eggyik legnagyobb rajongója vagyok

2013. jan. 29. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az AvP szerintem hanyagolni fogják egy ideig, a második nem robbantott akkorát, mint várták. Rodriguez két éve még azt mondta, lehet esély a Ragadozók folytatására, de azóta nem igazán jöttek hírek ezzel kapcsolatosan.

A Prometheus-t (alien "előzményfilm") viszont folytatják majd.

2013. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy elvileg. Kérdéses a projekt, mert elég megosztó lett a film.
2013. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyni kéne az egészet úgy,ahogy van.Mármint mindent,a predatort,az alient és a kettő "keverékét" is.Az alien egy klasszikus,egy remek film,viszont ez a prometheus...hát akkor már inkább ne is csináltak volna semmilyen "folytatást",vagy előzményfilmet.

A predatornak szerintem már a második része is elég gyenge,az alien vs predator meg inkább lett erőltetett és hatásvadász.Egyszer azért nézhető,de többször biztos nem tudnám megnézni.

2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Prometheus új részét már elkezdték, a kérdés az, befejezik-e (nem forgatni, írni és előkészíteni).


Alien egy darabig biztos nem várható, talán soha nem is lesz már - de ha esetleg a Prometheus folytatása jól debütál, könnyen előfordulhat.


Az AVP esetében beszélhetnénk ugye a leghamarabb folytatásról - Proemtheust leszámítva. Viszont a második rész buktája után ktészer is meggondoljk, hogy hozzanak ki egy új részt.


Sima Predator nem valószínű, a második rész óta semmi hír folytatásról.


De játék az lesz új, abban kiélheted magad :).

2013. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nemdtudom mért húztátok (és még sokan) le az avp2-őt szerintem mind a 2 rész nagyon jó volt. De ha már itt tartunk !!!! Mért lett olyan szar a 2. rész?
2013. jan. 31. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyenge színészi játék, béna történet, rossz cselekményvezetés, túl sötét a fényképezés, gyenge karakterek, átlagos - vagy az alatti - rendezés. Ezen felül minden tekintetben "olcsó" film. Klisékből, ötlettelenségből és egyéb rossz komponenssekből gazdálkodni ne mvalami angy művészet, ahogy azt a film tökéeltesen be is mutatja.
2013. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,de mondjuk egy tizenéves, nem biztos,hogy annyira fel fogja ezeket,inkább csak a látványt nézi.
2013. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó!!!! Ezt hogy érted????????????????????????????????
2013. febr. 3. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
az biztos h lesz Prometheus 2, és lehet hogy lesz Alien 0 de ez nem biztos
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát ugy mond most jelent meg a Predator 3D rohat drága
2014. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!