Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Clone Wars-ból lesz 6. évad?

Csobánci Ádám kérdése:

Clone Wars-ból lesz 6. évad?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 17:16
1 2 3
 1/25 MarkoG ***** válasza:
nem az 5. az utolsó
2013. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Kell lennie, mert így nem fejezhetik be hogy Maul életben maradt Sidious párbaja után. És mivel ebben az évadban nem lesz több rész (22 részes egy évad, ez volt a 16.) Most kezdődik az Ahsoka Tano történetszál (Egy történet szál 4 részes) Vagyis a 17. 18. 19. 20. rész az Ahsoka-s lesz + még minden évben az évad végén van egy 2 részes szál, ez lesz a 21. 22. De lehet hogy most egy Maul-os szálat csinálnak ebből a kettőből, és akkor nem lesz 6. évad. De ha nem, akkor lesz 6. évad. Remélem, hogy lesz 6. évad.
2013. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem lesz.

Elvileg úgy volt,hogy 5 évados lesz,de ez borzasztó befejező évad lenne . Remélem lesz de ha lesz max jővőre elvégre még az 5. évad is csak most megy.

2013. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Ahsoka a kedvenc szereplőm, megőrülök ha ez így marad!!

Ez egy mese kicsiknek, biztos nem fejezik be úgy, h él a gonosz és Anakin padawan-ja mindent otthagy.

5 évadon át az tűnt fel, h Ahsoka a történet főszereplője, ugyanis rengeteg rész róla szólt, még Anakint sem játszatták annyira, mint őt.

Lényegében szerintem lesz 6. évad, mert ezt így nem hagyhatják abba.

2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 joza97 válasza:

Igen lesz

bejelentették és már előzetest is lehet látni a 6. évadból

http://www.youtube.com/watch?v=0ASzxk1Rq2o

És amúgy így nem végződhet mert ez így nem jó.

Amúgy nekem is Ahsoka a kedvenc szereplőm :)

2013. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez a videó egy tévéből kamerával felvett már leadott részből van.
2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem hogy lesz,de szerintem nem lesz mert ugye már a Disney megvette a star wars jogokat szóval ha lesz akkor ők fogják csinálni.

De szerintem nem lesz, és én azért gondolom így mert ugye a Disney bejelentette hogy lesz 7 Star Wars film is, és szerintem azért így van vége a sorozatnak mert Asokat bele akarják majd tenni a 7 Star Wars filmbe és majd ott fejezik be az ő történetét....

2013. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem lesz, kaszát kapott:

[link]

2013. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem lesz, de azok a részek, amik elkészültek a 6. évadból, azokat leadják.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ujhf5..

És szerintem a 6. évadból idáig 2 történet szál van kész, és az 5. évadból kimaradt a colis szál, így szerintem 3-at. Legjobb esetben egy történetszál 4 részes, tehát a legjobb esetben 12 részt fogunk látni.

2013. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10:37 vok, ez még így sem olyan rossz, több mint egy fél évad (mondjuk csak 1 résszel).
2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!