Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná? A vampire...

Valaki elmagyarázná? A vampire knight-ban most hogy hogy van, h ki milyen vámpír? (kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van a tiszta vérű, akinek van vmilyen képessége, és ő nem ivott soha vért? És azt se tudom ők akk hogy lettek vámpírok. Meg vannak azok akik később E szintűvé válnak, de akk azok akik a suliba járnak, azokkal mi van?


Jaj és lécci ne lőjétek le előre valamilyen poént, mert még csak az első 8 részt láttam.


2013. febr. 2. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na lássuk csak! :D


A szint: Ők a tiszta vérűek, a legnemesebb vámpírok.Különleges képességeik vannak és minden más vámpírnál erősebbek, vagyis nekik van a legnagyobb hatalmuk.Harapásukkal saját képükre formálják az embereket, vagyis vámpírrá válzotatják őket.

Vért azt isznak, de csak ha nem bírják tovább a "koplalást" , ilyenkor más alacsonyabb vámpírokat harapnak meg de nem halálosan, csak egy picit:D(ezt már az animében is láthattad, vagy majd mondják de ennek semmi fontos szerepe nincs). Ilyen vámpír pl(ezt nem tudom láttad-e már)

B szint:Közel olyan erősek mint az A szintűek de azért van külömbség.Nekik is vannak különleges képességik pl.fagyasztás, de a harapásuk nem változtatja át az embereket.Ilyenek pl az éjjeli tagozat tanulói, Aido, Rima, Shiki stb ők a vámpírok büszkeségei, az elit úgymond.

C szint: az átlag, a közönséges vámpírok.

D szint: emberből lett vámpírok, /a tisztavérűek harapása által lettek vámpírok/ a vérszomj lassan elborítja az elméljüket.

E szint:az emberből lett vámpírok, az elméjuk már teljesen elborult, a vérszomj uralja.Mindenkit megtámadnak, és kiszívják a vérüket/megölik az embereket/.

Szörnyetegek nem emberek, a vámpírok is írják őket.


És a az A szintűeket más néven tisztavérűeket azért is nevezik így, mert egyetlen csepp emberi vér sem folyik az ereikben, ők vámpírnak születtek.

A többi szint pedig az emberekkel való keveredés során alakult ki.


Az animében is volt/lesz majd egy rész ahol a szinteket elmagyarázzák de nem olyan részletesen.


itt egy ábra még esetleg, az szintekről

[link]


És még szerintem lesz olyan rész az animében ami nem igazán érthető, akk. írj privit és majd linkelek kérdést ahová már egyszer leírtam részletesen! :)


Kicsit hosszú lett! :P

De azért nagyjából érthatő remélem! :D

2013. febr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már jobb. :D
2013. febr. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!