Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem idegesít Benedict...

Csak engem idegesít Benedict Cumberbatch, mint Sherlock?

Figyelt kérdés
A sorozat nagyon profi, és vele sincs baj (csak annyi, hogy számomra tenyérbemászó képe van) mint színésszel, de szerintem nem illik hozzá ez a szerep. Túl fiatal, ezáltal kicsit erőltetett nekem Sherlocként.
2013. febr. 8. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
te vagy az egyedüli
2013. febr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszett. Bár ha nem ilyen lenne a haja (göndör és barna) úgy kevésbé, de nekem így tökéletes volt.


Annyira jó sorozat, kár hogy ilyen kevés rész volt :-(

2013. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%
Igen drága, csak téged idegesít!!! Ő a világ egyik legjobb színésze és ha nem tetszik akkor ne nézd!! Igaz, hogy fiatalnak néz ki de már közelebb van a 40-hez, mint a 30-hoz!
2013. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Imádom amikor a fanok így kikelnek magukból egy-egy sztár miatt :)) A világ egyik legjobb színésze minősítéssel nem értek egyet, de a tehetségét, ha elolvastad VOLNA amit írtam nem vitattam. Annyit mondtam, hogy SZERINTEM nem illik hozzá ez a szerep, túl fiatal(nak néz ki) hozzá, és SZERINTEM nincs Sherlockos feje. Ja meg, hogy SZÁMOMRA tenyérbemászó képe van. Nem én tehetek róla. De szuverén jogom, hogy így érezzem, még akkor is, ha a DRÁGA fanoknak ez nem tetszik.


Jézusom.

2013. febr. 17. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van még más ember is, aki így érez, mint te, nem vagyunk egyformák. Nem tudom, de gondolom, láttál már más színészt is Sherlock szerepében, és azt jobban el tudod fogadni, vagy jobban megszoktad. Az igaz, hogy eddig idősebb színészek játszották ezt a szerepet.

Én nem vagyok fan, abból már kinőttem, de szintén oda-vissza vagyok Benedict-től, szerintem hihetetlenül jól játssza ezt a szerepet, engem nem idegesít, sőt.

2013. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csak téged, de valszeg ti vagytok kevesebben. De mindennel így van ez. (általábn idősebb korosztály gondolkodik így róla pl nagyim :) ) Egyébként inkább megosztó legyen, csak váltson ki vmilyen érzelmet :) Én pl Imádom
2013. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Engem is iritál, beis fejeztem a sorozatot. Maradok a Housenál :)
2013. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Sherlock* válasza:
Nem tudom,engem nem idegesít,csak ő nem SH.Bár mégis hasonlít rá:SH nagyon hazafias,(nyugi,nem idézek tőle)Benedictnek meg nagyon angolos a képe,olyan nagyon angol,szóval érted a hasonlóságot.
2013. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem személy szerint Ben a szíves csücske, viszont Robert Downey Jr.-t és Johnny Lee Millert még akkor sem nevezném Sherlocknak, ha ellenkező esetben kerékbe törnének. Kinek a pap, kinek a papné, másnak meg Benedict Cumberbatch.
2013. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Látom nem olvastad az eredeti, Conan Doyle által írt Sherlock történeteket. Ugyanis ha olvastad volna, akkor nem zavarna a Sherlockot játszó színész fiatal kora. Tudni illik (illetve illene, ha már ilyen krédést felteszünk), Conan Doyle első történetében Sherlock Holmes alig volt 30 éves (pontosabban 28 volt). Benedict Cumberbatch ezzel szemben 35 évesen játszott az első évadban. Tehát miről is beszélünk?

2013. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!