Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megjelent már a Yip Man c....

Megjelent már a Yip Man c. film (2008) magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
És ha igen, honnan lehet megszerezni?

2013. febr. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem,de nem is fog megjelenni.Rétegfilm,nem sokakat érdekelnek az efféle filmek itthon.

De szerintem nem is kell rá szinkron,iszonyatos,hogy milyen filléres szinkronokat raknak az ázsiai filmekre,ráadásul kicsit sem passzol.Felirat viszont van,az nem jó? :) belinkeljem?

2013. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feliratot én is találtam hozzá, de azért köszönöm.:) Nekem az is teljesen megfelel, igazából egy barátom érdeklődött a szinkronos verzió után.
2013. febr. 11. 05:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az bizony nincs :)

Egyébként ha tetszett ez a film,ajánlom a második részét,meg a "The legend is born:Ip Man".Zseniális harcművészeti filmek :)

2013. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Dehogynem van a mozicsillagon fennt van 2 része magyarul és 25.-ig fennt is lessz az összes része magyarul! :)
2013. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Leadták a tv-ben az összes részt magyarul!

amm én pont lemaradtam a letöltésről :(

2013. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!