Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha valaki megnéz egy akció...

Ha valaki megnéz egy akció filmet, vagy akár vmilyen filmet. Akkor utána miért lesz a "hatása alatt"?

Figyelt kérdés
Én pl, ha megnézek egy nagyon jó filmet akkor utána napokig azt akarom, h én is olyan legyek mint aki a filmben szerepelt. Vagy én is ugyanúgy akarok élni ahogy ők. Ez tart pár napig és aztán vége. Mi ez? Miért? Talán az egyik jellemünket "ábrázolja" az a film? Vagy annyira tetszett? Meg ha annak a filmnek a zenéjét meghallgatjuk mondjuk 2 hét múlva újra előjön az érzés, h én igenis olyan akarok lenni! Mi ez?
2008. jún. 7. 17:48
 1/1 anonim válasza:

lehet ugy is egy film hatása alatt lenni, hogy nem akarsz azzal az emberrel/helyzettel azonosulni.

ha tetszik a karakter vagy a helyzet és ezért kerülsz a film hatása alá akkor természetesen a személyed egy része ilyen akarna lenni. Pár nappal később meg azért mulik el, mert valojában nem akarsz ilyen lenni vagy valojában nem neked valo csak pillanatra feltüzel stb.

2008. jún. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!