Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet megcsinálni hogy...

Hogy lehet megcsinálni hogy filmeket, vagy sorozatokat töltsek fel a blogra amit csináltam?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Feltöltöd egy videomegosztóra, majd beágyazod a bejegyzésekbe.

Vagy van külön gomb hozzá, amivel elég csak a linket beszúrni két tag közé, vagy pedig a videomegosztóról kell a videóhoz tartozó embed-kódot beszúrni.


Egy alapszintű webszerkesztési tudás kell hozzá.

2013. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legálisan sehogy. A jogvédett tartalmak megosztása bűncselekmény.
2013. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szövegközpontozás alkalmazása miatt akkor én értettem félre, én a saját tartalomra következtettem egy blogon, nem más tartalmára egy saját blogon.


Ahogy a második válaszoló is írja, más művét te nem nem terjesztheted. A videomegosztónak és a blogszolgáltatónak is törölnie kell az ilyen tartalmat.

2013. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ezt az oldalt hogy csinálták meg? [link]
2013. márc. 7. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Illegálisan.
2013. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy kel ijent csinálni a blogger.com-on keresztül
2013. márc. 7. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy nem tudsz ilyet csinálni, hanem hogy nem lehet. Egy ideig mennek az oldalak, ahogy aztán elkezd nőni a népszerűsége és terjedni a nete, úgy lépnek majd a jogvédők vagy rendőrség és záratják be az egészet.


Nem véletlen hogy az ilyen nyílt oldalak élettartama véges, mivel az illegális tartalomra vadásznak, és kikényszerítik hogy az oldal zárjon be.

Akár önzetlenül, akár pénzért terjesztik ezeket a dolgokat, a tulaj sok mindent kockázat, de a pénzbüntetést már börtönt egyik sem vállalná be.

2013. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írni nem tudsz, akkor hova blogolsz? Nem értem én ezt a világot már...
2013. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!