Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb Spongyabob...

Melyik a legjobb Spongyabob rész? :D

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

szerintem az, amikor elszakad a nadrágja és erről énekel :D


meg amikor Patrik is szeretne kapni egy díjat, mert Spongyabobnak van egy csomó...

2013. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 unbelieveable ***** válasza:
44%
az amikor átoperálják Tunyacsáp arcát (bár ezt még csak neten láttam) és az amikor megtalálják patrikkal azt a hajót
2013. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az volt a kedvencem, bár már nem nagyon emlékszem rá, mikor Tunyacsápot Spongyabobék belelökték a cementbe, meg mindenféle hasonlóba, és Tunyacsápot úgy véletlenül elszállították, de aztán kitették egy olyan helyen, ahol csupa olyan lény élt, akik úgy néztek ki, mint ő cementesen, és tök ugyanolyanok voltak, mint ő (pl. nem tudtak klarinétozni sem) és összehaverkodott velük. Aztán (de ez már nem biztos), jött Spongyabob, és letört róla a cementréteg, a fura lények meg elkergették! :D
2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ezeket nem is láttam :DD majd megkeresem őket. még kedvenc rész?
2013. márc. 26. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
a buborék barát! :D
2013. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szintén a szakadt nadrágos. És a zene a végén.. fantasztikus! :DD

Jó amikben van zene.. pl. amikor a medúzákhoz énekel, és táncol velük, meg a "fülbemászó dallamok" xd


http://www.youtube.com/watch?v=wbuM4H7axMQ

2013. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 princessluna33 ***** válasza:
42%

tűzoltó zenekar. meg mikor tunyacsápnak rossz a lekiismerete

áprilisi tréfa részben. meg a karácsonyi. meg amiben sokat szerepel főnök úr.

2013. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
32%
Suicide spongebob
2013. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Tunyacsáp álomvilág, Pizza házhozszállítás, Amikor én is csigusz lettem, Az ajándék automata, Mély Tunyacsápi utazás, A legjobb nap, Rágógumi ajándékba. Nekem ezek a kedvenceim
2013. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 8. válaszolónak azt szeretném elmondani, hogy nem Spongyabob, hanem Tunyacsáp lesz benne öngyilkos. Tunyacsáp öngyilkossága/Squidward's Suicide Az a neve a videónak. Ez a videó egy Creepypasta, és nagyon ijesztő, tehát nem vicces, és 18 éven felülieknek is csak 1 szer ajánlom. Nem vicces, Fan Made video, akit egy idióta p*csfej készített el.
2015. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!