Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Egy lányról...

Melyik ez a film? Egy lányról szól, pár éve láttam a moziban előzetesként.

Figyelt kérdés
Egy szőke hajú,fehér bőrű,fiatal lány volt benne.Valahogyan elrabolják,egy kis szobába zárják,és egyszer csak (talán) megerőszakolja valaki.Ezután bekerül valahogy egy csomó lány közé.Van valami másik talán szintén szőke csaj,idősebb de,nem öreg,aki valahogyan közrejátszott a lányok elrablásában.Hogy mit csinálnak velük,azt nem tudom.Álmunkban meg valami közös akciós,lövöldöző helyen vannak,és asszem 4 tárgyat kell megtalálniuk.Az uccsó tárgy titok,ezt megjegyeztem.A másik 3 között meg mintha,talán lenne egy kés.Ennyire emlékszem :D Ja,és ha ezt a 4 vagy mennyi tárgyat megszerzik,akkor kiszabadulnak a fogságukból.

#mozifilm-4-tárgy-a-negyedik-titok-lány-szőke-hajú
2013. ápr. 3. 16:16
 1/3 hnle ***** válasza:
Talán a Sucker Punch/Álomháború ?
2013. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,biztos hogy ez az! :)

Imádtam ezt a filmet.. :D

2013. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,ez az !!! :) :) Köszi szépen :)
2013. ápr. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!