Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplókból milyen hamar...

Vámpírnaplókból milyen hamar szokott kijönni a magyar felirat? Mennyivel azután, hogy amerikában leadják (csütörtök)?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a feliratok.info-ról szedtem mindig, és három napos várakozások voltak. Most a legutóbbi, 4x20-as résznél már nagyon nem bírtam magammal, körbenéztem a neten, és ezt az oldalt találtam [link]

Itt, mint ahogy a dátum is mutatja, már 26.-án, pénteken fent volt a 25.-én leadott részhez a felirat.

Legközelebb tuti hogy rögtön itt nézem, nem várok a feliratok.info-ra három napot.

2013. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FannaL ***** válasza:
Általában péntek 2-6 óra fele van magyar felirattal.Van olyan is amikor nincs ideje Ben Ten-nek vagy rhené-nek lefordítani/felrakni akkor szombatra érkezik meg.
2013. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FannaL ***** válasza:

Ja, azt hittem a videóról van szó. De akkor is kiszokott jönni péntekre, és általában Rhené a leggyorsabb, és neki a fordítását szokták felrakni RÖGTÖN mikor kész lett a szöveg.

[link] és ráadásul híreket is lehet olvasni. :)

2013. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Péntek koradélutánra szokott elkészülni.
2013. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!