Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Trek filmek élvezhetőek...

A Star Trek filmek élvezhetőek/érthetőek a sorozat (ok) nélkül?

Figyelt kérdés
Természetesen én most nem a régi filmekre gondolok. Az Into Darkness-re akarok gyúrni egy kicsit, főleg a "ST II- A Khan haragjával".

#mozi #Spock #Pine #enetprise
2013. máj. 1. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

A filmek nagy része érthető a sorozatok nélkül is mert egy teljesen új storyt dolgoznak fel. A next generation szerelpőivel készült filmek már nem teljesen érthetőek ha nem láttad a sorozatokat. (pl a borg miatt)


Viszont a 2009es star trek és ami most fog kijönni az tökéletesen érthető bármelyik sorozat megnézése nélkül mivel egyáltalán semmi köze az eredeti star trekhez, és szerintem ezért is egy kalap szar. (mindössze annyit kell tudnod, h kik az eredeti felállás szereplői, kirk, spock ,scotty stb)

2013. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 2009-eset láttam és nagyon bejött. :D Leonard Nimoy pedig összekötő szál, nem?
2013. máj. 1. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!