Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutoban miért akarták...

A Narutoban miért akarták eltitkolni a falu lakó előtt, hogy Naruto édesapja a 4. hokage volt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, de szerintem inkább Naruto elől akarták eltitkolni, mert milyen lenne már h nem elég h belezárták a kyuubit és mindenki gyűlöli, de ráadásul az apja tette ezt vele.
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nirata ***** válasza:

A tippem:A Sárga Villanás volt az akkori idők egyik legnagyobb nindzsája... Ha kiderült volna,h van egy fia(és nem nagyon van mellette senki aki megvédje),gondolom sokan szerették volna megszerezni maguknak...

De mint kiderült a mangában Naruto már túl is szárnyalta az apját :

2013. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nirata ***** válasza:
U.i:egyébként a faluból is csak néhányan tudták,h kik Naruto szülei...Kushina terhessége is le volt titkolva(bár sz a 9farkú miatt),és azt sem verték nagydobra h együtt élnek (Naruto szülei)
2013. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtom miért gondolod, h túlszárnyalta Minatót, sztem egyáltalán nem. Minato egy pillanat anno egy pillanat alatt beleverte Obitót a földbe, Naruto annyira volt képes,h a maszkját széttörte.
2013. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a mangában a 440. fejezetben elmondta minato, hogy miért, az animeban nem tudom, hogy hol van. :)


14:08: nirata onnan gondolja, hogy konkrétan említve lett, hogy túlszárnyalta...

eltelt mennyi is? 16 év? azalatt miért gondolod, hogy nem fejlődött tovább obito?

2013. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ezt gondoltam h vki ezzel fog jönni h nem-e fejlődött tovább :D De, biztos erősödött, de akkor ezek szerint Kakashi is túlszárnyalta Minatót? Ugyanis Minato anno beleverte Obitót a földbe, most Naruto annyira volt képes h a maszkját széttörte, Obito pedig épp a legutolsó részben mondta h Kakashinak több lehetősége is volt megölni őt...

Emlékszem h egyszer volt egy fél mondat h Naruto túlszárnyalta őt, de sztem ez erős túlzás. Minato nem volt se jinchuriki, se vérvonalképessége nem volt, mégis verte sebességben a raikagét is, a Kyuubit is elintézte, jó ez az életébe került de akkor is :D

2013. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nirata ***** válasza:

Az én véleményem az utolsó válaszolónak:


1, Naruro már gyorsabb mint az 5-ik raikage

2, Minato sem győzte le Obitot (csak okosabb mint a fia)

3,Kakashi sztem sehova sem fejlődött (ez nem jelenti azt , hogy nem bírom)

2013. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!