Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek amik mellett könnyű...

Filmek amik mellett könnyű tanulni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a látvány a legyen a lényeg, valami könnyű kis filmeket írjatok.
2013. máj. 16. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nincs. Filmek mellett nem lehet tanulni,mert elvonja a figyelmedet.

De most akkor hasamra ütök és mondjuk:

[link]


Ez annyira rossz,hogy inkább nem oda figyelsz :)

2013. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csaj azért mert te nem tudsz, ne hidd hogy mindenki olyan. Én sokszor szoktam így tanulni amikor sokat kell, mert könnyebben odafigyelek ha van valami monotonitása. Nem rosszak az eredményeim. Amiket szoktam pl: adam sandleres vígjátékok, harry potter filmek. Csak már kifogytam.
2013. máj. 16. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hűha,jól van,meg ne ölj már,amiért le mertem írni a véleményemet.

Akkor keress utána:adam sandler filmek. Mondjuk megjegezném,hogy az az ember minden,csak nem vicces,dehát kinek milyen az ízlése...


[link]


Ha meg nem jó,akkor az előbb említett film,vagy bekapcsolva hagyod a tv-t lenémítva és kész...

2013. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akartalak megölni, mert véleményt mondtál, de nem is az volt a kérdés. Amúgy meg zseniális ötletet adtál nekem. Keressek rá. Ha ez az oldal nincs elveszek.

Na de komolyra fordítva a szót, tőled több kommentet nem óhajtok olvasni, kérlek ne is írj. Mivel pár példát írtam, és hozzátettem hogy kifogytam, valószínűsíthető hogy azokat már nem akarom még egyszer leírva látni. Elnézést kérek attól akinek ez egyértelmű, de mint láthatjátok, valakinek nem volt az. Az ilyen hülyék miatt kell még a kindertojásba is egy többoldalas fogalmazást tenni, hogy ne vegye a szájába stb. Meg ráírni a mikróra hogy ne tegyél bele macskát. XD

2013. máj. 16. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akartalak megölni, mert véleményt mondtál, de nem is az volt a kérdés."


Mi is volt a kérdés?


"Filmek amik mellett könnyű tanulni?"

..."valami könnyű kis filmeket írjatok."


Mi is volt a válaszom első fele?

"De most akkor hasamra ütök és mondjuk: (link)"


Értelmezési problémáid vannak,nem ártana előbb ezeket kiküszöbölni. Köszönöm az persze sehol,és gondolom a lepontozást is egyből nyomtad,hogy "hát ez a hülye meg minek pofázik be". Mellesleg nézd vissza kérlek a válaszaimat és mutasd meg,hogy hol hülyéztelek le. Ugye,sehol. És ha rám írod,hogy "hülye",akkor közben engem szólíts meg,ne olyan módban írj,mintha másoknak mondanád,ez nem fogja nyomatékolni,amit mondtál.

2013. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt uram! (ha ez jobban tetszik mint a hülye, még ha ki sem érdemled)

Értelmezési problémáim nem nekem vannak. Amikor kértem, hogy nem akarok tőled több választ olvasni, de te mégis vetted rá a fáradtságot bebizonyítottad.

Amúgy meg ha a bizonyításnál tartunk, most kinek akarsz bizonyítani, hogy nem vagy hülye? Egy internetes kérdésfeltevőnek? Ha lenne elég eszed, akkor egyszerűen nem érdekelne. De mivel még harmadszor is írsz, nem hagyod annyiba, gyanítom hogy neked nem csak ez az egy problémád van az életben. Utoljára kérlek ne írj több kommentet, senkinek nem kell bizonyítanod. Ha nagyon nem bírod ki akkor írj privátba ha nagyon muszáj, akkor legaláb csak engem fárasztasz.

2013. máj. 17. 19:28
 7/7 anonim válasza:

Hehe :)

Én olyat szoktam nézni aminek ismerem a történetét, hogy ha sokáig nem azt hallgatom, akkor is tudjam hol tartunk. Általában egyszerű vígjátékokat nézek, azok fel is dobnak. Pl. Rendőrakadémiák, Nagy Durranás 1-2. A lényeg hogy ismerd.

2013. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!