Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozat, mint a...

Hasonló sorozat, mint a Jóbarátok vagy az Így jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés
Imádom ezeket, és néznék valami hasonlót. Tudnátok ajánlani?
2013. máj. 19. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Két pasi meg egy kicsi, Agymenők
2013. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A Happy Endings hasonlít rájuk ,( bár szerintem korán sem olyan jó mint az Így jártam anyátokkal) .

És igaz ,hogy ezek már nem hasonlítanak az általad felsoroltakra de szerintem baromi jó sorozatok : Dokik , Nevem Earl .

2013. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

HIMYM és a Friends is eredetileg sitcom, tehát vígjáték, de mégis gyakoriak bennük a komoly drámai részek, és nagy szerepe van a sztorinak is, és nagy a karakterfejlődés. Ez miatt én is a Scrubs-ot ajánlanám, oké, hogy ott orvosok vannak, de kb ugyanúgy keverik a vígjátékot a drámával (illetve HIMYM-nél sokkal komolyabban).


Szintén sztori-orientált sitcom, de ebben nem igazán mennek rá a drámára: Arrested Development. Klasszikus sorozat, nagyon jó karakterek, az egyik legjobb.


És akkor most csak úgy random sorolok még párat, annyira egyik sem hasonlít már az általad írt sorozatokra, csak szintén vígjátékok:

- Parks & Recreation (egyik legjobb)

- Community (első 2-3 évad nagyon jó)

- Better Off Ted (szintén mindenképp nézős)

- Modern Family

- New Girl

Amiket eddig írtam azok egytől egyig alázzák a HIMYM-et minőségben (legalábbis az utóbbi 5-6 évadját, az első 2-3 évad azért HIMYM-ben sem volt rossz)


Ezek kicsit gagyibb sorozatok, de azért szintén viccesek:

- Rules of Engagement

- Workaholics

- Veep

- Californication

- Eastbound & Down

- Entourage (első évadja szerintem nagyon gyenge, de aztán nagyon beindul)

2013. máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, bele fogok nézni az összes ajánlottba! :)
2013. máj. 20. 11:46
 5/5 anonim válasza:
Legtöbbet persze felirattal nézd sztem, kivétel talán Ítélet: család (Arrestes Dev.), Dokik (Scrubs).
2013. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!