Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozatok erős történettel,...

Jó sorozatok erős történettel, nagyon jól kidolgozott, szerethető, esetleg "badass"/menő karakterekkel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24
2013. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Breaking Bad, The Shield, Sons of Anarchy, Justified, Game of Thrones. Ezekbe mind erős a történet, tele van jobbnál jobb karakterekkel, akik között van szerethető, badass, szerethető és badass, tehát leírásodnak tökéletesen megfelelnek. Illetve a televíziózás csúcsa.


Ezeknél egy fokkal gyengébb, de még mindig jó sorozatok: The Walking Dead, True Blood, Dexter, Homeland, Boardwalk Empire, Prison Break.


És még lenne pár sorozat, amit nem láttam, csak várólistán vannak majd ha lesz rájuk időm, de az alapján amit hallottam az összes nézős: Southland, The Wire, Band of Brother, The Pacific (utóbbi kettő csak minisorozat), The Sopranos, fejből ennyi.

2013. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még kihagytam egyet: Spartacus. Ez is a legjobbak közé mehet, legalábbis az első évad mindenképp, az valami hatalmas volt, utána a főszereplő halála után azért volt egy kis minőségbeli romlás, de még így is az egyik legerősebb sorozat. Első évad első 5 része még csak "kísérletezgetős" részek, szóval ha az első 5 rész nem jön be annyira akkor még ne add fel, 6. után beleszeretsz. Ugyanez igaz a Sons of Anarchy-ra is, első 5 rész gyengécske, de aztán megimdádod.
2013. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: a Pacific erősen felejtős a Band of Brothers-hez képest.


kérdező: The Beast

2013. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért a Dextert én elég erősen az első kategóriába sorolnám. :D Köszönöm a válaszokat, a justified-be belelesek szerintem.
2013. máj. 23. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Jó sorozat, de nem a 10/10-es kategória. Mondjuk többi sem 10/10, mert tökéletes sorozat nincs, még egy Lost vagy Firefly is "csak" 10/9, de akkor Dexter egy kategóriával gyengébb, "csak" 10/8.

Vannak jobb évadjai is, de a sorozat összességében azért nincs a maxon.

2013. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!