Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Sherlock...

Mi a véleményetek a Sherlock 2. évadjának a befejező epizódjának a végéről?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért jelent meg a végén mégis élve Sherlock?És szerintetek milyen lesz a folytatás?

2013. máj. 23. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy egészen kicsit túlzás volt, csinálhatták volna valamivel titokzatosabbra, mintha mégis lenne abban valami kis kérdés, hogy életben marad (pedig tudjuk, hogy nincs). Amúgy meg ha arra gondolsz nem lepődtem meg, ugyanis minden műveltebb Sherlock Holmes szerető ember tudja, hogy Holmes 'meghalt' majd egy pár év múlva visszatért. Mindig csodálkozom amikor a mai Sherlock filmeket nézők csodálkoznak a fordulatokon, én azt hittem Sherlock Holmes van annyira híres világszerte, hogy a történet főbb eseményeit mindenki ismeri.
2013. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én inkább arra vagyok kíváncsi,hogy most hogyan.Olvastam őket, de nagyon régen, és igen, mikor a vége ment, már vártam hogy megjelenik:DD. Talán Molly segíthetett neki..a "Szükségem van önre" rész abbamaradt ott..
2013. máj. 23. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen epic, tudtam,hogy életben marad de így is tűkön ültem.

Azóta már jöttek ki képek a következő évad forgatásáról és vannak ötletek,hogy hogyan is zajlott az öngyilkosság.

2013. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!