Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halálos iramban 6. Szerintetek...

Halálos iramban 6. Szerintetek is elrontották?

Figyelt kérdés
Szerintem elég unalmasra sikerült, és ugyan arra a kaptafára húzták mint az elődeit. A jelenetek nagyon látványosak de a valósághoz semmi közük. Az ember nézi de úgy van vele, hogy pff ez csak egy újabb "hihetetlen" film film. Nekem nem jött át. nagyon nem

2013. máj. 30. 18:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Dehogy rontottá el. Miután megnéztem, rájöttem, hogy az emberiség legfőbb célja, hogy ezt a filmet még 30x meg kell nézni.
2013. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem csak egy bajom van a Halálos iramban filmekkel ... a szinészek nagyon sz**rul játszanak :/ most hogy a 6.-ba még ez a The Rock is benne van hát :/// én megfogadtam hogy amiben ő szerepel azt nem nézem meg :/ xD most talán kivételt teszek de nem várok sokat a filmtől
2013. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy filmnek már hatodik része is van,az szerintem sokat elárul a minőségéről...


Magyarán:tucatfilm,amiben 0 történet,0 érték,0 mondanivaló,0 színészi játék,viszont "bumm-bumm" az rengeteg,mert az kő a népnek.

2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem rontották el, nagyon jó lett.
2013. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó


Nyilván,ha az ember értelmetlen,bugyuta szar akciófilmekre vágyik akkor nem lett rossz.

2013. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én alapból úgy ültem be a moziba hogy alacsonyra tettem a mércét, de ez a film még azt sem tudta elérni. Csak a néha feldübörgő motor zúgásért éri meg megnézni. Ha nem moziban nézem, szerintem a felénél kikapcsolom. Emlékeztek honnan indult ez a sorozat? Utcai verseny, nők, bandák. Mostanra meg csináltak belőle egy gagyi akciófilmet! Ebben a filmben már nem is az autók játszották a fő szerepet. Néha azért beraktak 1-2 autót a képbe hogy el ne felejtsük hogy Halálos Iramban-t nézünk.


Az ominózus repülős jelentről muszáj írnom. Mindenkinek feltűnt ott az a hatalmas baki, legalább is az én ismerősi körömből ítélve. Körülbelül 25 percig megy az a repülő végig a kifutón, az autók sebességéből ítélve úgy 150 km/h-val mehetnek. A világ leghosszabb kifutója 3,4 mérföld, ami körülbelül 5 kilóméter. Pici matek, 150x0,25= 37,5 km. Milyen repülőnek kell majdnem 40 kilóméter hosszú kifutó? De nembaj, akik bugyuta, idióta akciófilmekre vágynak azok nyugodtan nézzék csak meg. Számomra a Halálos iramban a 3. rész után megszűnt létezni.

2013. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen bajom volt vele, az az ominózus kifutópálya, amit már rengeteg fórumon kielemeztek. Ezt tényleg nagyon benézték a készítők, nem is értem, ilyenbe hogy nem gondoltak bele...

Ettől az egy komoly bakitól eltekintve viszont a film tökéletesen azt adta, amit vártam. Látványos, pörgős mozi, autókkal, csajokkal, akcióval, egy nem túl csavaros, de azért értékelhető forgatókönyvvel, és persze Vin Diesel és Dwayne Johnson is hozták a megszokott élvezhető szintjüket!

Az utolsó jelenet pedig valami fenomenális lett, ott tényleg meglepődtem :)

Számomra 10-ből 8-as a film.

2013. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele 100%-ban jó.Akinek nem tetszik,ne nézze!!!
2013. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!