Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Marvel rajzfilmek...

Milyen Marvel rajzfilmek vannak magyar szinkronosan?

Figyelt kérdés
Olyan rajzfilmeket keresek amikben Marvel képregényes hősök vannak.Mint a DC-nél pl a Superman elszabadul,Superman és a Nap-expedíció,Superman/Batman: Közellenségek,Superman: Ítéletnap,A Zöld Lámpás - Smaragdzöld lovagok ,A Zöld Lámpás - A kezdet,Igazság Ligája - Két földi válság,Igazság Ligája - Az új küldetés.Ilyenek érdekelnek Marveles hősökkel.(vagy DC-s rajzfilmek is érdekelnek ezeken kívül)

2013. jún. 3. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Strange
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez tetszik.Meg is találtam szinkronosan és már szedem is:) Esetleg valami más még?
2013. jún. 3. 15:45
 3/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Dr.Strange című rajzfilmet.Egészen jó volt.Jöhetnek még ilyenek.De az sem baj ha nem ilyen:)
2013. jún. 4. 14:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fox Kids/Jetix: X-Men, Fantasztikus Négyes, Vasember, Pókember, Pókember: Határok Nélkül


Cartoon Network: X-Men

2013. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 5. 14:27
 6/13 Lialuu válasza:

Az Újvilág Bosszúangyalai(Ultimate Avengers),Planet Hulk (ezt nem tudom hogy van-e szinkronosan..:)) A Vasember

(The Invincible Iron Man),

X-Men - Az újrakezdés(Wolverine and the X-Men) Ezek az újabb Marvel filmek/sorozatok. Vasemberből, x-men-ből és rozsomákból készült anime (azok se rosszak) :)

2013. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LEON S KENNEDY ***** válasza:
48%
Lego Batman: A film , Batman: A kezdet kezdete,Batman: A sötét lovag visszatér, 1. rész ,Batman: A sötét lovag visszatér, 2. rész,, Superman/Batman: Közellenségek , planet hulk, Superman elszabadul , CSAK SZÓLOK MIND MESE ANIMÁCIÓS :D
2013. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
utolsó egy kivételével mind Dc :)
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Tudom, hogy régi kérdés, de csodálkozok, hogy senki-sem írta a Batman: Under the Red Hood-ot (Batman a Piros Sisak ellen)... Szerintem ez az egyik legjobb animációs DC film. Ha jól emlékszem ez fent van az indavideón magyarul.
2014. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bosszúállók újra együtt :) Én most eztnézem és eléggé tetszik :)
2016. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!