Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek vagy sorozatok?

Filmek vagy sorozatok?

Figyelt kérdés

Melyek a jobbak?

Ti melyikre szavaztok?



2013. jún. 11. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mind2-t nézek, mind2 jó :D
2013. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én régen nagyon sok filmet néztem, mikor 0.ra mentem mert első évben szinte semmit nem kellett tanulni volt olyan h napi 2-3 filmet is megnéztem. mára már szinte csak sorozatokat nézek, nem azért mert a filmeket nem szeretem de mostanában nem találok annyi jót mint régen, h ha tudom h van egy amit megnéznék akk azt megnézem, de a mai sorozatok szerintem nagyon jók.

szóval mind2őt szeretem de sorozatból nézek (sokkal) többet :)

2013. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 klopusz ***** válasza:
Attól függ, mennyire akarod a sorozatot figyelemmel kísérni, illetve milyen sorozatról van szó. Ha olyanról, ahol az események egymásra épülnek, akkor azt nem nézem, mert zavarna, ha kihagynék egyet-kettőt. Szóval inkább a film, ha van időd. Viszont a filmekből készült sorozatokat nagyon nem bírom.
2013. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag filmeket nézek, megpróbáltam a sorozatokat is, egy-két kivételtől (pl: Tudorok, Borgiák) eltekintve képtelen vagyok valamilyen kézzel fogható értéket felfedezni bennük.
2013. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FannaL ***** válasza:

Inkább filmeket szoktam nézni, de ott ugye nem ismerem meg közelebbről a főszereplő(ket) így ez kb. ennyiből rossz.

Sorozat, csak egyet nézek. Itt megismerem a főszereplőt közelebbről és ha ügyesek akkor nem lesz egy unalmas továbbtartó valami, hanem mindig meglepő, új fordulatok várnak.

2013. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség ezzel foglalkozni, hisz lehet mindkettőt nézni.

Bár ha választanom kéne sorozatok. Okai, hogy több évadosak, így egy sokkal nagyobb sztorit lehet elmesélni, a karaktereket jobban megkedvelhetjük, így jobban érdekel majd a sorsuk (míg egy filmbe ha meghal valaki akkor nem nagyon foglalkozok vele, hisz egy óra múlva úgy is vége), illetve ha találok egy jó sorozatot, akkor azt nézhetem tényleg napokig/hetekig, míg egy film 2 óra után már hosszúnak mondható.


Filmek előnyei a nagyobb költségvetés, ez miatt a látvány mindig is jobb lesz, mint egy sorozatnál, és ismertebb színészeket tudnak válogatni (bár ez nem olyan lényeges, hisz attól, hogy ismertebbek, nem biztos, hogy jobbak, de néha azért jó látni pár ismerős arcot).

2013. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb a másiknál... Bár ha a legújabb filmeket és sorozatokat nézem akkor egyértelmű, hogy sorozat, mert ma már kb. 85% -ban csak szemét filmek készülnek, de minek csak a mostaniakat nézni nem igaz? :) Rengetek jó sőt kiváló film készült és ezt el lehet mondani a sorozatokról...
2013. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!