Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így Jártam Anyátokkal című...

Az Így Jártam Anyátokkal című sorozatot mikor folytatják a Comedy Centrálon?

Figyelt kérdés

Mert eddig mindennap volt nyárig míg nem kezdték el ismételni,de holis hagyták abba nyáron?:D

Amúgy valaki, nem tudja hol lehet letölteni magyar szinkronnal vagy felirattal a 4. évadot?(jöhet privátba is :D köszi)

Egy rajongó

Amúgy szeretitek? Mert szerintem FERGETEGES! :D


2009. okt. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

hát előző hétfőn azvolt az uccsórészbe h barney-t elütötte a busz amikor tedhez ment aki karambolozott miután szakított stellával:D

asszem ezvolt a 3. évad uccsó része te nmbiztos:D

lehet akk jövőhétfőn kezdik el nyomni a 4. évadot...

már idejelenne(L):D

2009. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz:) ^^,
2009. okt. 15. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
www.yv.hu írd be ezen az oldalon a keresőbe h. így jártam anyátokkal vagy how i met your mother és az 1 évad első részétől egészen az 5. évad legújabb részeiig nézheted online elég hamar betölti de le is lehet tölteni.Azokat a részeket amik már voltak a tv-be szinkronosan lehet(sajnos) a 4. 5. évadot feliratosan eredeti hanggal ami szerintem sokkal jobb:)
2009. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!