Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni parás és egyben...

3R!C0lt kérdése:

Tudnátok írni parás és egyben izgalmas horrorfilmeket?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem egyet az "Ismeretlen hívást" :D szerintem az is marha jó volt :DDD

Húzzák az ember idegeit azzal hogy lassan indul be a film, és mikor azthiszed hogy ott van valami, kiderül hogy még sincs ott (egyenlőre)...

Valami hasonló filmet tudnátok írni?

De írhattok mást is ami mondjuk szerintetek nagyon jó volt, és tényleg parás :DDDD Legyen az trancsírozós, vagy misztikus, thriller, pszicho, krimi vagy sci-fi....

A válaszokat előre is köszönöm :DDDDD



2013. júl. 15. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán az Ideglelés jönne be leginkább akkor, ha tényleg ezt a fajta horrort (is) kedveled. Megosztó a fogadtatása, de aki beletudja élni magát, annak egy nagyon jó filmélménye lesz.


Még pár: 1408, Engedj be, Ragyogás, Hívatlan vendég, A bárányok hallgatnak, Azonosság. Fejből most ezek ugranak be. A Rec-et is sokan ajánlják még. Régen láttam még tinikoromban a Véres Valentint, esetleg az még belefér (nem túl bonyolult alkotás, de egyszer megéri megnézni).


Ami inkább érdekes, mint ijesztő: Hellraiser (bár ez durvább kategória), Stay Alive, Az Álmosvölgy legendája, Cube, Alien 1 (nekem csak az első része jött be, a többi már túl "akciós"), Sorvadj el... Fejből szerintem ennyit tudnék mondani.

2013. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Simon mondja, Texasi láncfűrész, kedvencek temetője, a teremtés háza

Az 1408-as szoba

Pciho

Másvilág

Paranormal activity

Tükrök

Kör

Fűrész

Hannibal

2013. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az ideglelést azt láttam, de valahogy nem jött be, mert nem láttam semmit csak annyit hogy összevissza rohangáltak...

A hangeffektek se voltak nyerőek... Egyszer megnézhetős film..

Az 1408-as szoba az vagány volt :D az tetszett :)

Az Engedj be, a Ragyogás-t és a Hívatlan vendéget még nem láttam, bár az utolsó kettőről jókat olvastam, úgy hogy lefogom tölteni :D

A bárányok hallgatnakról is hallottam pár dolgot :D arra már kíváncsi leszek eléggé :D

Az Azonosságról még nem hallottam majd utána nézek :D

A REC-et láttam, azon a filmen röhögtem mert egyik spanom nevetett közben, szóval így elveszett a film hangulata... de amúgy nem volt rossz....

Hellraiser-ből láttam valamelyik részt, de már nem tudom hanyadik volt az... de az viszont jó volt :D

A Stay Alive, na az marha jó volt :D tetszett a története :D még ha nem is parás annyira, de a története az jó volt :D

Az Álmosvölgy legendája ismerős de most nem tudnám megmondani hogy miről szól..

Cube-t láttam :D szerintem jó film :D ötletes :D

Alien 1, szerintem tuti láttam valamikor de nem emlékszem már rá hogy őszinte legyek...

A Sorvadj el-ről szintén nem hallottam annak is utána fogok nézni... :D köszönöm a válaszokat :DD



Simon mondjáról már hallottam valamit, na majd ennek is utána nézek :DD

Az 1408-as szobát ugyebár láttam már és tényleg jó kis film :D

Mármint psycho? :D mert azt nemrég szedtem le de még nem néztem meg :D

A Másvilágot láttam :D nem rossz film, de többet vártam tőle mások elmondásából....

Paranormal activity, hát kissé unalmas van 1-2 jelenet belőle amikor picit lehet parázni, de nem egy nagy durranás a film szerintem...

Tükrök, hmmm már annyira nem emlékszek rá de azthiszem ez egy jó film...

A Kör életem legelső horrorfilmje volt, hát akkor igen sokkoló volt számomra, főleg hogy a film megnézése után nem sokkal áramszünet lett.. és ugyebár egyedül 10 évesen éjszaka... hát nem egy felüdülés.. de am meg a filmről annyit hogy nagyon szeretem :D

A Fűrész egy zseniális film :D nagyon szeretem :D

Hannibal, fúhh régebben azthiszem láttam, már ha nem keverem, de ha az amire gondolok akkor jó film volt :D

és neked is köszönöm a válaszokat :DDDDDD

2013. júl. 15. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Na mondok párat.

Eden Lake- Gyilkos kiáltások (tök jó, amúgy)

Holtak hajnala

Holtak földje

Ház a kísértet hegyen

A kör 2 (ha nem láttad)

Ne kiálts vérfarkast!

Árva

A mutánsok szigete http://www.youtube.com/watch?v=E6rNy132CVM Itt a film is.

A rettegés mélye http://www.youtube.com/watch?v=p8ooOi4ECiU Itt is itt a film

A Texasi láncfűrészes

2013. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Eden Lake tényleg jó, már évekkel ezelőtt láttam. Most véletlenül elcsíptem a tv2-őn múltkor szinkronosan, nem igazán jön át a film hangulata, mondhatni semennyire. Inkább eredetiben ajánlanám.
2013. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is úgy láttam
2013. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az Eden Lake - Gyilkos Kilátások-at már láttam régebben :D

Szerintem jó film volt, a vége kicsit meglepő, nem arra számítottam ami történt...

Holtak Hajnala és a Holtak Földje címről ismerős, lehet hogy régebben láttam is őket, de most nem tudom hova rakni őket.... Utánuk fogok nézni :D

A Ház a kísértethegyen jó film :D elég régen láttam :D még pár baráttal :D de akkor eléggé parás volt :P

A Kör 2-őt már láttam :D nem volt rossz :D de jobbra számítottam, az első része szerintem sokkal jobb :D

A következő 3 filmet még nem láttam egyáltalán.... Azoknak utána fogok nézni :D

A Texasi láncfűrész egy alap film :D azt muszáj mindenkinek látnia :D Jó film az is :D bár mondjuk már azt is elég régen láttam :D majd az egyik nap szánok rá időt arra is hogy újra megnézzem :D

Köszönöm a válaszokat neked is :D

2013. júl. 17. 11:59
 8/11 A kérdező kommentje:

Hoppá az Árvát kihagytam :D na azt viszont láttam :D

Az marha jó film... nem is mertem volna még gondolni se hogy az lesz ami történt benne.... jó film eléggé :D

2013. júl. 17. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:
De kettőt be is linkeltem úgy hogy nem kell utánna nézni, csak megnézni.
2013. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Átok is jó.Vagy a Bloody Mary.De az olyan véres,hirtelen előugró,sikítós film
2013. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!