Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is jó az Éhezők...

Szerintetek is jó az Éhezők viadala? Ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttam a filmet és pont most olvasom a könyvet.

Nekem eleinte nagyon nem tetszett, mert úgy voltam vele, hogy a Battle Royale koppintása és kicsit sem érdekelt. Viszont nem is olyan rég rájöttem, hogy adhatnék neki egy esélyt és kiderült, hogy nem is olyan rossz. Persze még mindig B.R. koppintás, de attól függetlenül élvezhető, izgalmas, olvasmányos és engem leköt. Szóval már bánom, hogy beskatulyáztam.

Kedvencem az Katniss meg Gale-t is kedvelem. Peetával sincsen bajom. Tulajdonképpen elég sok a szimpatikus emberke ebben a műben.

2013. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem! Először a filmet láttam, aztán nekiálltam elolvasni mind a 3 könyvet, nagyon tetszettek. Katniss és Peeta a kedvencem, Gale nem igzán érdekelt soha.
2013. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nagyon jó! nem is tudom nekem ( tudom kicsit furcsa) Glimmer.
2013. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a kedvencem Prim és Finnick.
2013. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. részben a kedvencem , persze Katniss mellett , Clove és Cato volt nem tudom miért :D 2. résztől kezdve pedig végig Finnickért bomlottam XD
2013. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!