Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok néhány nagyon...

Mondanátok néhány nagyon izgalmas thrillert?

Figyelt kérdés

NE psycho trillert!!! Azt nem bírom. És ne is horrort.


Olyanokra gondolok, mint pl. 88 perc (az volt eddig a legizgalmasabb amit láttam), a Bourne rejtély, Halálos hajsza (ez már vetekszik a 88 perccel), Elrabolva, A tűzben edzett férfi (az utóbbi kettő mondjuk elrablásos, de akkor izgalmasak).


Esetleg még az Alien meg a Predator, de ezek túl kiszámíthatóak voltak számomra.



2013. júl. 31. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetedik, Ponyvaregény, Az árva, Mementó, A vörös sárkány, A bárányok hallgatnak, Hatodik érzék, Viharsziget, Sebhelyesarcú
2013. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szemtől szemben

(Heat, 1995) [link]


Ál/Arc

(Face/Off, 1997) [link]


Legbelső félelem

(Primal Fear, 1996) [link]


Az ördög ügyvédje

(Devil's Advocate, 1997)

[link]


Játsz/ma

(The Game, 1997) [link]


Közönséges bűnözők

(The Usual Suspects, 1995) [link]


Memento

(2000) [link]


Dolores Claiborne

(1995) [link]


A kísérlet

(Das Experiment, 2001) [link]


Született gyilkosok

(Natural Born Killers, 1994) [link]

2013. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ördög ügyvédje, Törvénytisztelő polgár, Kiképzés, Déja Vu, Ál/Arc, Játsz/ma, Leon a profi, Terminátor 1-2
2013. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ment mindenkinek zöld kéz
2013. júl. 31. 18:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a Bárányok hallgatnak a port.hu szerint psycho-thriller... meg yahoo answersen valaki azt írta, hogy olyan félelmetes, hogy 17 éves kor alatt senki ne nézze meg. Szóval azt inkább mellőzöm :D
2013. júl. 31. 19:41
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg az árva is horror. Na mindegy, úgyis utánanézek, mielőtt letöltöm valamelyiket. Tudjátok, én szeretek aludni ;)


Mindenesetre köszönöm még egyszer, a filmek nagy része jónak tűnik.

2013. júl. 31. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, az árva korábban thrillernek volt elkönyvelve, anno kaptam is érte egy fórumon, hogy horrornak neveztem :)

A bárányok hallgatnak szerintem annyira nem félelmetes, de te tudod. A 88 percnél biztosan nem ijesztőbb.

2013. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!